00:07

Reactii dupa Dinamo-Steaua 1-1. Reghe: Ne-am jucat cu ocaziile! / Stoican: Am fost egalii Stelei, exceptand cele 7 minute din meciul tur!

Dupa remiza obtinuta in fata lui Dinamo in returul semifinalei Cupei Romaniei, scor 1-1, Reghecampf s-a aratat multumit ca echipa ros-albastra s-a calificat in finala, dar si-a admonestat elevii pentru ca au tratat cu superficialitate finalul confruntarii, ceea ce le-a permis cainilor sa egaleze. continuă pe Adevărul

Aproximativ 45.000 de bilete vandute pana joi pentru returul Dinamo - Steaua din cadrul Cupei Romaniei

Partida retur Dinamo - Steaua din cadrul Cupei Romaniei a starnit mare interes, pana joi fiind vandute aproximativ 45. 000 de bilete, a anuntat directorul sportiv al Dinamo,Cristian Bobar. S-au vandut.

FORUM Comentati meciul Dinamo - Steaua

Comentati aici, pe Forumul onlinesport. ro, partida Dinamo - Steaua din semifinalele Cupei Romaniei.

LIVE Dinamo - Steaua in Cupa. Stoican a pregatit o echipa fara varf de atac!

Meciul Dinamo - Steaua, returul semifinalelor Cupei Romaniei, are loc in aceasta seara de la ora 20:30. Iata detalii cheie despre partida, precum si cele mai noi informatii care apar astazi pana la ora meciului. Partida este live text in modulul nostru special de live.

LIVE Dinamo - Steaua in Cupa, totul inainte de meci, date cheie, echipe probabile

Dinamo-Steaua se disputa cu acoperisul tras

Meciul Dinamo-Steaua din aceasta seara se va disputa cu acoperisul Arenei Nationale tras din cauza conditiilor meteo nefavorabile si a probabilitatii ridicate ca la ora meciului sa ploua in Capitala.

Masuri speciale pentru meciul Dinamo - Steaua: Peste 900 de jandarmi vor asigura securitatea

Peste 900 de jandarmi vor asigura siguranta spectatorilor la meciul Dinamo - Steaua, din returul semifinalei Cupei Romaniei. Partida e programata in aceasta seara, la ora 20. 30, pe Arena Nationala. Pentru a.

LIVETEXT Dinamo-Steaua 0-1. Tanase deschide scorul, dupa ce Chipciu s-a distrat cu apararea cainilor

Dupa meciul tur din semifinalele Cupei Romaniei, castigat de Steaua cu 5-2, Dinamo mai are de doi bani sperante pentru calificarea in finala. Totusi, cainii nu se dau batuti si vor sa dea lovitura in fata marii rivale. Ramaneti pe www. adevarul. ro pentru a afla deznodamantul acestei partide.

Dinamo - Steaua, 1-1, in semifinalele Cupei Romaniei

Steaua s-a calificat in finala Cupei Romaniei dupa 1-1 pe National Arena, unde gazda a fost Dinamo. in tur fusese 5-2 pentru oamenii lui Laurensiu Reghecampf. Steaua va juca, in ultimul act al competitiei, cu Astra, calificata dupa 2-1 cu Petrolul.

VIDEO Dinamo-Steaua 1-1. Ros-albastrii s-au calificat fara emotiiin finala Cupei Romaniei. Tripleta de aur a facut legea pe teren

Dupa 5-2 in meciul tur, Steaua lui Reghecampf a remizat cu Dinamo, scor 1-1, si s-a calificat in finala Cupei Romaniei cu 6-3 la general. Cainii au dat recital in tribune, dar au avut o evolutie modesta in teren, cu exceptia ultimelor zece minute, cand au si marcat golul prin care au evitat infrangerea.

VIDEO Dinamo-Steaua 1-1. Ros-albastrii s-au calificat fara emotiiin finala Cupei Romaniei. Tripleta de aur Sanmartean-Tanase-Chipciu a facut legea pe teren

actualitate, 00:07