17:45

River Plate, prima finalista a Campionatului Mondial al cluburilor

River Plate, detinatoarea Cupei Libertadores, s-a calificat in finala Campionatului Mondial al cluburilor, in urma victoriei la limita, cu scorul de 1-0, inregistrata in fata formatiei japoneze Sanfrecce Hiroshima, pe stadionul Nagai din Osaka. continuă pe Adevărul

River Plate, prima finalista la Mondialul Cluburilor din Japonia

Campioana Americii de Sud, River Plate din Argentina, s-a calificat miercuri in finala Campionatul Mondial al Cluburilor.

VIDEO River Plate, prima finalista de la Mondialul Cluburilor (1-0 cu Sanfrecce Hiroshima)

River Plate s-a calificat, miercuri, in finala Campionatului Mondial al Cluburilor, dupa ce a castigat cu 1-0 meciul cu Sanfrecce Hiroshima, din Japonia. In marea finala, formatia din Argentina se va duela cu invingatoarea partidei dintre FC Barcelona si Guangzhou Evergrande.

Barcelona si River Plate si-au aflat adversarele din semifinalele Campionatului Mondial al Cluburilor

Campionatul Mondial al Cluburilor, competitie care se joaca in Japonia, si-a stabilit semifinalistele, faza in care intra in competitie si favoritele River PlatesiFC Barcelona.

Romania invinge BRAZILIA si se califica in sferturile Campionatului Mondial de Handbal

Nationala de handbal feminin a Romaniei s-a calificat, duminica, la Kolding, in sferturile de finala ale Campionatului Mondial.

Romania elimina campioana mondiala Brazilia in optimile Campionatului Mondial de handbal feminin

Ati urmarit duminica seara live text pe onlinesport. ro de la ora 21:30 meciul Romania-Brazilia din optimile de finala la Campionatul Mondial de handbal feminin din Danemarca.

LIVE Romania-Brazilia in optimile Campionatului Mondial de handbal feminin

Urmariti duminica seara live text pe onlinesport. ro de la ora 21:30 meciul Romania-Brazilia din optimile de finala la Campionatul Mondial de handbal feminin din Danemarca.

LIVE Romania-Brazilia in optimile Campionatului Mondial de handbal feminin (21:30)

actualitate, 17:45