10:00

Romania - Grecia (21:00)/ Daca nu acum, atunci cand?

Dupa o pauza de 16 ani, Romania poate ajunge la Campionatul Mondial de fotbal daca echipa pregatita de Victor Piturca trece de Grecia in tur, a fost 3-1 pentru eleni). La un astfel de meci trebuie sa te autodepasesti din toate punctele de vedere. Nu exista oboseala,a declarat Victor Piturca. Meciul de pe Arena Nationala va fi in direct pe Antena 1 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 21:00. continuă pe Hotnews

VIDEO Romania - Grecia (21:00)/ Daca nu acum, atunci cand?

VIDEO Romania - Grecia (21:00)/ Ultima sansa pentru Mondialul de la Rio

LIVE Text Romania - Grecia (21:00)/ Cele doua echipe au ajuns la stadion

LIVE Text Romania - Grecia (21:00)/ Rat, Torje si Hoban, titulari

Cum va arata echipa Romaniei la partida decisiva cu Grecia (21:00)/ Torje, Rat si Tanase, titulari

Victor Piturca va folosi un singur inchizator la meciul retur cu Grecia, din barajul de calificare pentru Mondialul de fotbal din 2014, informeaza gsp. ro. Astfel, in primul 11 vor aparea nume precum Chiriches, Hoban si Maxim.

LIVE Text Romania - Grecia 0-0 (Rep I)

Dupa o pauza de 16 ani, Romania poate ajunge la Campionatul Mondial de fotbal daca echipa pregatita de Victor Piturca trece de Grecia in tur, a fost 3-1 pentru eleni). La un astfel de meci trebuie sa te autodepasesti din toate punctele de vedere. Nu exista oboseala,a declarat Victor Piturca. Meciul de pe Arena Nationala este in direct pe Antena 1 si LiveText pe HotNews. ro.

LIVE Text Romania - Grecia 0-1 (Rep I)/ 23' Mitroglu deschide scorul!

LIVE Text Romania - Grecia 0-1 (Pauza)/ Joc steril al tricolorilor, doar o minune ne mai poate duce la Rio...

LIVE Text Romania - Grecia 1-1 (Rep II)/ Ultimele 20 de minute

FOTOGALERIE: Romania - Grecia 1-1/ Tricolorii rateaza calificarea - Inca un Mondial vazut la televizor

Romania a amanat, cu cel putin inca patru ani, o participare la Campionatul Mondial de fotbal, tricolorii remizand, scor 1-1, meciul retur cu Grecia, din barajul de calificare la turneul final din Brazilia. Cu scorul general de 4-2, elenii merg meritat la competitia din vara anului viitor. Duelul tactic al celor doi tehnicieni a fost castigat categoric de Fernando Santos. Din tribunele Arenei Nationale s-a auzit celebrul Piti, lasa-ne!.

actualitate, 10:00