05:15

Romania U21, calculele calificarii in sferturile Euro 2021: De ce rezultate avem nevoie

Romania U21 a pasit cu dreptul in turneul final gazduit de Ungaria si Slovenia si remiza cu Olanda U21 ne poate fi de mare folos, in perspectiva calificarii in sferturi. continuă pe Adevărul

Romania U21, consolarea unui fotbal in colaps: Ce ne-a aratat meciul cu Olanda U21 VIDEO

Romania U21 a facut un prim meci solid la Campionatul European de tineret, remizand cu Olanda U21, scor 1-1. De acum, calculele calificarii in urmatoarea faza ne obliga sa invingem una dintre gazdele turneului, sambata, la Budapesta.

Romania U21 la Euro: Turneul final la care trupa lui Adi Mutu vrea sa se autodepaseasca

De pe 24 pana pe 31 martie are loc faza grupelor la Euro 2021 din Ungaria si Slovenia, categoria de varsta U21. Romania infrunta miercuri nationala Tarilor de Jos, urmand sa mai dispute meciuri cu Ungaria 27 martie) si Germania 30 martie).

Mutu, discurs superb dupa Romania U21 - Olanda U21, scor 1-1: Federatia a publicat filmarea VIDEO

Nationala de tineret a facut un prim meci solid la Euro 2021, gazduit de Ungaria si Slovenia. Si deja putem visa la o calificare in sferturi, mai ales ca Ungaria U21, urmatoarea noastra adversara, e o nationala de batut.

Cine transmite la TV meciurile nationalei Romaniei U21 la EURO 2021

Miercuri, 24 martie, nationala de tineret a Romaniei Romania U21) debuteaza la Campionatul European de fotbal EURO 2021). Toate meciurile tricolorilor vor fi transmise la TV. Romania joaca primul.

EURO 2021 |Nationala U21 a Romaniei, plina de motivatie. Discursurile mobilizatoare ale lui Adi Mutu si a capitanului Marius Marin (VIDEO)

Echipa nationala de tineret a Romaniei a debutat cu dreptul la EURO 2021. A remizat cu Olanda Tarile de Jos), 1-1si a fost foarte aproape sa aduca victoria, in fata unei nationale mult mai bine.

Romania U21 are sase magnifici in lot: Ce ii deosebeste de restul colegilor la CE U21

Campionatul European de tineret debuteaza de astazi, cu primele partide din faza grupelor. La Budapesta, Romania U21 isi va incepe parcursul in competitie, cu o confruntare cu Olanda.

Romania - Olanda (Tarile de Jos), meciul de debut al nationalei de tineret la EURO 2021. Cand se joaca, unde poate fi urmarit + programul complet

Echipa nationala de tineret a Romaniei debuteaza la EURO 2021 cu Olanda Tarile de Jos). Meciul se va disputa miercuri, 24martie, de la ora 22:00. Partida va fi transmisa la TVR. Romania face.

EURO 2021: Cota uriasa la casele de pariuri pentru victoria Romaniei U21 in fata Olandei U21. Cine sunt vedetele Portocalei Mecanice

Romania U21va debuta in aceasta seara la EURO 2021in fata unui adversar de mare calibru, nationala Olandei, reprezentativa care si-a stabilit de curand noul nume, Tarile de Jos n. r. - in.

Romania U21, meci de foc cu Olanda U21, miercuri seara, in prima partida de la Euro. Cum i-a mobilizat Adrian Mutu pe tricolorii mici inainte de plecarea spre Ungaria (VIDEO)

Nationala de fotbal U21 a Romaniei isi incepe aventura la Campionatul European de tineret din Ungaria si Slovenia, miercuri seara, de la ora 22, pe Bozsik Arena din Budapesta, unde va da peste selectionata.

Romania U21, cotata cu a treia sansa de calificare din grupa: Cine sunt adversarii nostri

Tricolorii mici vor infrunta doua nationale cu traditie la nivelul echipelor sub 21 de ani. Chiar si asa, evolutia entuziasmanta de la Euro 2019, cand am atins semifinalele turneului final, ne da dreptul sa visam cu ochii deschisi.

actualitate, 05:15