19:45

Simona Halep, dupa prima victorie din 2022: Ma bucur ca acum sunt sanatoasa si sunt gata de urmatorul meci, ma simt bine pe teren

B1 TV B1 TV,

Simona Halep s-a bucurat de o victorie la primul meci din 2022. Halep a castigat primul meci din 2022, cu australianca Destanee Aiava, locul 316 mondial. in timpul meciului, Halep s-a impus in minimum de . continuă pe B1 TV

Simona Halep, sincera despre situatia din 2021: Ma gandeam ca sunt aproape de final

Simona Halep, sincera despre situatia din 2021. Fostul lider mondial va debuta in noul sezon in cadrul turneului Melbourne Summer Set 1, ce are loc intre 4-9 ianuarie. Ulterior, romanca va participa la competitia din Sydney, intre 10-15 ianuarie. Punctul maxim al lunii ianuarie va fi Australian Open, ce se va desfasura intre 17-30 ianuarie.

Cod galben de inundatii in Romania. Alerta hidrologilor in prima saptamana din 2022

Vremea este din ce in ce mai capricioasa in sezonul racoros. Temperaturile ii sperie pe romani, mai ales pentru ca acestia au parte atat de zile calduroase, cat si de zile in care trebuie sa isi schimbe planurile din cauza frigului. Hidrologii au emis un cod galben de inundatii in tara. Cod galben de inundatii.

Horoscop bani 5-9 ianuarie 2021. Zodia care are mare noroc in prima saptamana din 2022

Unele zodii o sa aiba de suferit atunci cand vine vorba despre partea financiara in urmatoarea perioada. intre timp, alti nativi o sa dea lovitura si o sa atraga norocul ca un magnet. Acestia o sa reuseasca sa isi rotunjeasca veniturile inca din prima saptamana din 2022. Berbec Berbecii trebuie sa se relaxeze si sa .

Fuego s-a rugat la Dumnezeu pentru romani in prima zi din 2022: Da-ne dragoste de tara, ca-i tare greu pe-afara!

Paul Surugiu, pe numele de scena Fuego, s-a rugat la Dumnezeu pentru romani, la intrarea in noul an. Acesta a marturisit ca anul care s-a incheiat a fost unul plin de incercari si de momente dificile pentru el si pentru ceilalti romani, motiv pentru care indragitul artist a tinut sa transmita un mesaj. Fuego s-a .

Simona Halep, despre obiectivele sale pentru 2022: imi doresc sa revin in Top 10

Simona Halep a vorbit despre obiectivele sale pentru 2022. Obiectivul principal este sa ma intorc in Top 10, a spus ea.

Simona Halep, semnele de intrebare pentru 2022 si cum se vede tenisul dupa casatorie si implinirea a 30 de ani

Simona Halep se afla tot mai aproape de debutul in sezonul 2022, fosta lidera a ierarhiei mondiale urmand sa participe la Melbourne Summer Set 1 4-9 ianuarie). intr-un interviu pentru WTA Insider, sportiva a atins mai multe subiecte importante de discutie.

Simona Halep va debuta miercuri la WTA Melbourne - Ora de start a partidei cu Destanee Aiava

Organizatorii de la WTA Melbourne Summer Set 1 au anuntat programul zilei de miercuri, iar Simona Halep va debuta in sezonul 2022 pe Rod Laver Arena.

Halep, incantata: Prima reactie dupa o victorie confortabila, la Melbourne

Simona Halep 30 de ani, 20 WTA) a revenit pe teren in cadrul intrecerii Melbourne Summer Set 1, una de pregatire pentru Australian Open 17-30 ianuarie).

Ce spune Simona Halep despre duelul cu Gabriela Ruse din optimile WTA Melbourne

Simona Halep a facut pasul spre optimile WTA Melbourne Summer Set 1 dupa o victorie fara mari batai de cap contra jucatoarei Destanee Aiava 316 WTA, venita din calificari). La finalul partidei, Simona a vorbit despre urmatorul duel din competitie, cel impotriva compatrioatei Gabriela Ruse.

Simona Halep si-a aflat prima adversara la simplu in 2022. Drumul catre Australian Open, primul Grand Slam al anului, incepe la Melbourne Summert Set 1

Simona Halep si-a aflat prima adversara pe care o va intalni in 2022 in circuitul de simplu. in runda inaugurala de la Melbourne Summer Set 1, unul dintre turneele care prefateaza Australian Open, fostul lider .