21:15

Simona Halep si-a aflat ADVERSARA din optimi: De ce se temea la Australian Open nu a scapat

Japoneza Naomi Osaka, locul 72 WTA, calificata pentru prima data in cariera ei in optimie de finala ale unui grand slam, la Australian Open, va evolua cuSimona Halep, locul I WTA, dupa ce a. continuă pe B1

Simona Halep si-a aflat adversara din optimile de finala ale Australian Open. E neinvinsa in fata acesteia si a obtinut un mare avantaj la Melbourne

Simona Halep a trecut cu bine de intalnirea cu Lauren Davis si s-a calificat in optimile de finala ale Australian Open.

FOTO Simona Halep s-a calificat in optimi la Australian Open dupa un meci infernal! A salvat trei mingi de meci si a castigat cu 15-13 in setul decisiv!

Simona Halep s-a calificat in optimi la Australian Open dupa un meci dramatic cu Lauren Davis, din Statele Unite, scor 76 WTA.

FOTO Simona Halep s-a calificat in optimi la Australian Open dupa un meci infernal. A salvat trei mingi de meci si a castigat cu 15-13 in setul decisiv

VIDEO Reactii dupa un meci cum rar se vede. Simona Halep: Sunt aproape moarta

Simona Halep s-a calificat in optimi la Australian Open dupa o partida teribila cu Lauren din Statele Unite. A fost 4-6, 6-4, 15-15 pentru numprul unu mondial la capatul a 3 ore si 45 de minute de joc.

VIDEO Reactii dupa un meci cum rar se vede. Simona Halep: Sunt aproape moarta, nu mai simt nimic

Simona Halep s-a calificat in optimi la Australian Open dupa o partida teribila cu Lauren Davis din Statele Unite. A fost 4-6, 6-4, 15-15 pentru numarul unu mondial la capatul a 3 ore si 45 de minute de joc.

Cu cine va juca Simona Halep in optimi, la Australian Open. Cosmar pentru romanca

Simona Halep are parte de o adversara dificila, dupa ce s-a calificat in optimi, la Australian Open. Japoneza Naomi Osaka, locul 72 WTA, s-a calificat pentru prima data in cariera ei in optimie d.

Cu cine va juca Simona Halep in optimi, la Australian Open. Vesti bune pentru romanca

Posibilele adversare ale lui Halep din optimi

Calificata in turul 3 la Australian Open, Simona Halep are un culoar favorabil spre sferturile de finala, faza a competitiei unde si-ar egala cel mai bun rezultat in Grand Slam-ul de la Antipozi.

SIMONA HALEP - LAUREN DAVIS LIVE la Australian Open. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO

SIMONA HALEP - LAUREN DAVIS LIVE la Australian Open. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. in turul al treilea la Melbourne, Halep o va infrunta pe americanca Lauren Davis 24 ani, 76 WTA). Simona Halep,.

SIMONA HALEP - EUGENIE BOUCHARD LIVE la Australian Open. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO

SIMONA HALEP - EUGENIE BOUCHARD LIVE la Australian Open. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. Simona Halep o va intalni in turul secund la Australian Open pe Eugenie Bouchard din Canada. Partida are.

actualitate, 21:15