22:30

Slavia Praga rateaza victoria cu Inter in prelungiri. Ce a facut Nicusor Stanciu

Slavia Praga a debutat, marti, cu o remiza in grupele Champions League, partida cu Internazionale Milano finalizandu-se cu 1-1. continuă pe Adevărul

Champions League: Inter Milano vs Slavia Praga 1-1 Italienii au egalat in ultimul minut al prelungirilor Are cuvantul Dan Petrescu

Inter Milano a remizat, marti, cu Slavia Praga, scor 1-1, in prima etapa din grupele Ligii Campionilor. Slavia Praga a deschis scorul, in minutul 64, prin golul marcat de Peter Olayinka. Barella a readus echilibrul pe tabela de marcaj, in minutul 90+3. Nicolae Stanciu a fost titular la intalnirea cu Inter Milano, avand cateva ocazii importante de-a lungul partidei.

actualitate, 22:30