10:15

Sorana Cirstea, eliminata in turul 2 la Linz

Jucatoarea Sorana Cirstea a fost invinsa de frantuzoaica Oceane Dodin, locul 115 mondial. continuă pe Online Sport

Sorana Cirstea in turul 2 la Linz

Jucatoarea Sorana Cirstea s-a calificat, marti, in turul 2 la turneul WTA de la Linz.

WTA Linz: Sorana Cirstea, invinsa in doua seturi de Oceane Dodin

Sorana Cirstea, locul 87 WTA, a fost eliminata, joi, in turul secund al turneului de la Linz, competitie dotata cu premii totale in valoare de 202. 250 de dolari.

WTA Linz: Sorana Cirstea, in turul doi dupa ce adversara sa a abandonat in primul set

Sorana Cirstea 87 WTA) s-a calificat, marti, in turul secund al competitiei WTA de la Linz, dupa ce Julia Grabher Austria, 225 WTA) a abandonat in momentul in care conducea cu 3-2 in primul set.

WTA Linz: Sorana Cirstea paraseste turneul in optimi

Tenismena romana Sorana Cirstea a fost eliminata in optimile de finala ale turneului WTA de la Linz,.

WTA Linz: Sorana Cirstea profita de abandonul adversarei si merge in optimi

Sorana Cirstea a profitat de abandonul jucatoarei Juliei Grabher si s-a calificat in optimile de fin.

Real Madrid a fost invinsa cu 4-1 de Valencia, in LaLiga. Madrilenii au condus cu 1-0, adversarii s-au impus prin trei goluri din penalti si un autogol

Formatia Real Madrid a fost invinsa, duminica seara, in deplasare, cu scorul de 4-1, de echipa Valencia, intr-un meci din etapa a noua a campionatului Spaniei.

actualitate, 10:15