11:00

Sperante pentru CFR Cluj dupa ultimul meci al lui Lazio in Serie A

Pentru Lazio Roma a venit si prima infrangere a sezonului in Serie A, duminica, chiar inaintea partidei cu CFR Cluj din grupele Europa League. continuă pe Online Sport

Liga 1: CFR Cluj vs FC Voluntari 5-0 Oaspetii au jucat din prima repriza cu doi fotbalisti in minus

Formatia CFR Cluj a invins, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 5-0, echipa FC Voluntari, intr-un meci din etapa a noua a Ligii I.

CFR Cluj - FC Voluntari, scor 5-0. Oaspetii au jucat din prima repriza cu doi fotbalisti in minus

CFR Cluj face scor cu Voluntari

Campioana CFR Cluj s-a distrat pe teren cu ultima clasata FC Voluntari, vineri seara, intr-un meci castigat cu 5-0 in etapa a 9-a din Liga 1.

Cristiano Bergodi lauda CFR Cluj inaintea meciului direct: E Juventus de Romania

Pe FC Voluntari o asteapta un meci infernal vineri seara in deplasare cu CFR Cluj, insa antrenorul Cristiano Bergodi gaseste puterea sa vorbeasca in termeni laudativi despre adversarul din Gruia.

CFR Cluj a facut scor cu voluntarii lui Bergodi

Formatia CFR Cluj a invins, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 5-0, echipa FC Voluntari, i.