• CFR Cluj rateaza victoria la Giurgiu de la 2-0!

• Simona Halep a revenit pe teren. Ce a facut in primul meci dupa aproape 6 luni de pauza
  • B1 - 05 Iul, 19:50

• Academica Clinceni - Dinamo, scor 1-3, in Liga I, intr-un meci in care Straton a aparat doua penaltiuri. Este primul succes al dinamovistilor in play-out
  • Adevarul.ro - 05 Iul, 19:27

• Dinamo obtine prima victorie de la reluarea competitiei. Straton a aparat doua penalty-uri!
  • Onlinesport.ro - 05 Iul, 19:10

• Liga 1: Dinamo a obtinut prima sa victorie in play-out (3-1 vs Clinceni) Straton a aparat doua penaltiuri
  • Hotnews.ro Actualitate - 05 Iul, 18:59

• LIVE Astra - CFR Cluj (20:00)
  • Onlinesport.ro - 05 Iul, 18:51