20:17

CFR Cluj isi consolideaza primul loc in Liga 1

Victorie fara nicio emotie pentru CFR Cluj, scor 2-0, pe teren propriu cu FC Voluntari in etapa a 7-a din Liga 1, un succes conturat inca din primele 45 de minute. continuă pe Online Sport

VIDEO CFR Cluj isi contina marsul in Liga I: 2-0 cu Voluntari, a sasea victorie la rand pentru trupa lui Dan Petrescu

CFR Cluj a trecut cu 2-0 de FC Voluntari in etapa a saptea a Ligii I, cu doua goluri marcate de Omrani si Urko Vera in prima repriza.

LIVE CFR Cluj - FC Voluntari (21:00)

Liderul CFR Cluj primeste duminica seara de la 21:00 vizita celor de la FC Voluntari intr-un meci din etapa a 7-a a Ligii 1. Click pentru streaming live INFO: Toate meciurile din Liga 1 Betanose pot viziona online legal pe site-ul sponsorului campionatului. Iti trebuie un cont de membru si un sold de minimum 50 de bani 0,50 lei).

LIVE CFR Cluj - FC Voluntari 2-0

Asa am trait CFR Cluj - FC Voluntari 2-0

La o victorie de primul loc mondial. Va fi a treia oara cu noroc?

Simona Halep joaca duminica seara nu doar pentru castigarea turneului de la Cincinnati, ci si pentru ocuparea in premiera a primului loc in clasamentul WTA.

actualitate, 20:17