Cum au reactionat Messi si Cristiano Ronaldo la aflarea vestii ca Maradona a murit! Decizie importanta luata de UEFA

Decesul lui Maradona face valuri pe intreg mapamondul, mesajele de condoleante pentru familie venind din toate colturle lumii. continuă pe Adevărul

Cristiano Ronaldo si Leo Messi, mesaje emotionante despre Diego Maradona. Fanii le-au dat like, instant

Diego Maradona a murit la varsta de 60 de ani. Fostul mare fotbalist sud-american a suferit un stop cardiac in timp ce se afla la locuinta sa din orasul Tigre. Informatia a fost oferita de jurnalistii de la Ole si Clarin. in urma cu doar doua saptamani, Diego Maradona a fost operat la cap. Medicii .

Cel mai urat gest al lui Cristiano Ronaldo. Ce a putut sa ii faca unui adversar

Cristiano Ronaldo a marcat din nou pentru Juventus, in partida contra lui Ferencvaros, din Liga Campionilor. A inscris in minutul 35, pentru 1-1, dupa ce ungurii deschisesera scorul in minutul 35. Morata a adus victoria campioanei Italiei cu un gol marcat in prelungiri. Marcel Heister, fundas al formatiei maghiare, si-a amintit de o intamplare din .

actualitate, 00:07