28 Mar.

Cupa Romaniei: CSU Craiova s-a calificat in semifinale (1-0 vs Chindia Targoviste)

CSU Craiova s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, invingand, marti, la Buzau, cu scorul de 1-0, echipa Chindia Targoviste. continuă pe Hotnews

Universitatea Craiova, prima semifinalista in Cupa Romaniei. Chindia a tratat competitia cu spatele!

Golul marcat de George Campanu in minutul 25 a facut diferenta in primul sfert de finala din Cupa Romaniei, meciul dintre Chindia Targoviste si Universitatea Craiova disputat, marti seara, la Buzau.

Marti incep sferturile Cupei Romaniei - Programul disputelor

Cupa Romaniei a ajuns la faza sferturilor, iar primele echipe care vor intra in scena vor fi Chindia Targoviste si CS U Craiova. Duelul va avea loc marti, de la ora 20:30.

Liga 1: Chindia Targoviste vs CSU Craiova 1-0 Iacob a ratat un penalti, dar a inscris golul decisiv

Chindia Targoviste a invins, sambata, la Buzau, cu scorul de 1-0, echipa CSU Craiova, in etapa a 25-a din Liga 1. in urma acestui rezultat, echipa pregatita de Emil Sandoi a urcat pe locul opt 32 de puncte), in timp ce formatia antrenata de Marinos Ouzounidis ramane pe pozitia a treia 47 de puncte).

Asa am trait Chindia Targoviste - Universitatea Craiova

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei a debutat, marti seara, cu meciul Chindia Targoviste - Universitatea Craiova, partida care se disputa la Buzau.