10:30

Gaz Metan Botosani 1-2. Victorie in superioritate numerica

Echipele Gaz Metan Medias si FC Botosani au deschis etapa a 8-a cu un meci antrenant in care pe langa cele trei goluri am mai avut un cartonas rosu si un penalty ratat. continuă pe Online Sport

Asa am trait Gaz Metan - Botosani

Etapa a 8-a in CASA Liga 1 a debutat, vineri seara, cu meciul Gaz Metan Medias - FC Botosani. Partida a fost live text in aceasta pagina.

FC Botosani a invins in deplasare Gaz Metan Medias, scor 2-1. Gazdele au jucat in inferioritate numerica din minutul 58, iar oaspetii au ratat un penalti

Formatia FC Botosani a invins, vineri, in deplasare, cu scorul de 2-1, echipa Gaz Metan Medias, intr-un meci din etapa a opta a Ligii I.

VIDEO Liga 1: Gaz Metan Medias vs FC Botosani 1-2 Oaspetii au marcat golul decisiv in minutul 87