23:00

Halep a jucat primul meci dupa 134 de zile: Cum s-a descurcat alaturi de Tecau

Simona Halep 2 WTA) s-a deplasat pana la Cluj, pentru a evolua intr-un demonstrativ de dublu-mixt, cu partenerul pe care il va avea si la Jocurile Olimpice de la Tokyo, daca evenimentul se va organiza in 2021. continuă pe Adevărul

Simona Halep a revenit pe teren. Ce a facut in primul meci dupa aproape 6 luni de pauza

Dupa aproape 6 luni de stat pe bara, Simona Halep a revenit pe terenul de tenis, la Cluj. Numarul 2 mondial a participat la o partida demonstrativa, alaturi de Horia Tecau, Marius Copil si Gabriela.

Liga 2, play-off: Turris vs FC Arges 0-0, in primul meci Oaspetii, in inferioritate numerica o repriza intreaga

Formatia Turris-Oltul Turnu Magurele a remizat, vineri, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa Campionii FC Arges, in primul meci al play-off-ului Ligii a II-a. Este prima partida din esalonul secund de dupa pauza cauzata de pandemia de coronavirus.

FOTO Halep, cu masca si in masina: Simona a parasit Bucurestiul pentru primul meci de dupa pandemie

Simona Halep 2 WTA) va reveni pe terenul de tenis, dupa ce a jucat ultimul meci la 22 februarie, prilej cu care a si castigat turneul de la Dubai, dupa o finala cu Rybakina.

actualitate, 23:00