16:30

Stoican da vina pe ghinion pentru infrangerea cu CFR Cluj

Flavius Stoican n-are ce sa le reproseze jucatorilor sai dupa 0-1 acasa cu CFR Cluj si spune ca doar ghinionul poate fi blamat pentru golul incasat la ultima faza. continuă pe Online Sport

LIVE Poli Iasi - CFR Cluj (20:00)

Liderul campionatului are meci greu in Copou contra unei echipe care tinteste un loc in playoff. Urmariti Poli Iasi - CFR Cluj aici sambata seara dupa ora 20:00. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video Poli Iasi - CFR Cluj .

LIVE Poli Iasi - CFR Cluj 0-0. Culio eliminat din minutul 17!

LIVE Poli Iasi - CFR Cluj 0-1. Tucudean marcheaza in minutul 90+3

Asa am trait Poli Iasi - CFR Cluj 0-1. Tucudean marcheaza in minutul 90+3

Liderul campionatului a avut meci greu in Copou contra unei echipe care tinteste un loc in playoff. Urmariti Poli Iasi - CFR Cluj aici sambata seara dupa ora 20:00. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video Poli Iasi - CFR Cluj .

Alin Minteuan in prima conferinta ca antrenor principal la CFR Cluj: Am contract pe viata

CFR Cluj s-a despartit de portughezul Toni Conceicao la inceputul saptamanii si l-a numit interimar in locul acestuia pe Alin Minteuan, tehnicianul echipei secunde.

Liga 1: Poli Iasi vs CFR Cluj 0-1 / Tucudean a nscris golul victoriei la ultima faza; Culio, eliminat n minutul 17

CFR Cluj a dat lovitura in prelungirile meciului jucat in deplasare cu Poli Iasi, scor 1-0. Liderii ierarhiei Ligii 1 au inscris prin George Tucudean la ultima faza a partidei, cand atacantul a scapat pe contraatac si l-a invins pe Peralta cu un sut fin, cu exteriorul. Clujenii s-au distantat la sase puncte fata de urmaritoarele CSU Craiova si FCSB, care au meci direct.

CFR Cluj castiga in inferioritate numerica la Iasi. Gol marcat la ultima faza dupa un penalty neacordat gazdelor!

CFR Cluj a evoluat in zece contra celor de la Poli Iasi din minutul 17, dar la ultima faza a meciului campioana sezonului trecut a dat lovitura prin Tucudean, jucator care a marcat golul de trei puncte la capatul unui contraatac.

S-AU iNTELES: Marti vine sa semneze! El va fi noul antrenor de la CFR Cluj, sustine presa ardeleana

CFR Cluj a anuntat deja ca, odata cu demiterea lui Antonio Conceicao, Alin Minteuan va deveni antrenorul echipei pana la finalul sezonului. Totusi, solutia era una de avarie, iar Look Sport sustine ca Dan.

actualitate, 16:30