05:00

CS Universitatea Craiova este prima semifinalista a Cupei Romaniei, dupa ce a invins Chindia

CS Universitatea Craiova a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 1-0 1-0), echipa Chindia Targoviste, calificandu-se in semifinalele Cupei Romaniei. continuă pe Adevărul

Chindia - Universitatea Craiova 1-0. Iacob aduce victoria dupa ce ratase un penalty!

Trei puncte mari obtinute de Chindia Targoviste in meciul cu Universitatea Craiova disputat la Buzau, sambata, in etapa a 25-a din CASA Liga 1.

Universitatea Craiova, prima semifinalista in Cupa Romaniei. Chindia a tratat competitia cu spatele!

Golul marcat de George Campanu in minutul 25 a facut diferenta in primul sfert de finala din Cupa Romaniei, meciul dintre Chindia Targoviste si Universitatea Craiova disputat, marti seara, la Buzau.

Asa am trait Chindia Targoviste - Universitatea Craiova

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei a debutat, marti seara, cu meciul Chindia Targoviste - Universitatea Craiova, partida care se disputa la Buzau.

Mircea Diaconu, dezvaluiri intime despre mariajul lui. Ce a facut prima oara cu sotia, dupa nunta

Mircea Diaconu a facut dezvaluiri intime despre mariajul lui. Actorul traieste o superba poveste de dragoste cu sotia sa, Diana Lupescu. Acesta a povestit cum si-a cerut partenera in casatorie, dar si ce a facut cu ea abia dupa ce si-au unit destinele. Ce a facut Mircea Diaconu pentru prima oara cu sotia, dupa casatorie .

CITU: Nu am emotii la vot, este prima data cand un buget va trece curat prin Parlament

Premierul Florin Citu a declarat, astazi, ca nu are emotii privind votul din Parlament pe bugetul de stat pentru 2021, adaugand ca o sa fie prima data cand un astfel de proiect va trece curat prin Senat si Camera Deputatilor.

actualitate, 05:00