17:00

Universitatea Craiova, prima semifinalista in Cupa Romaniei. Chindia a tratat competitia cu spatele!

Golul marcat de George Campanu in minutul 25 a facut diferenta in primul sfert de finala din Cupa Romaniei, meciul dintre Chindia Targoviste si Universitatea Craiova disputat, marti seara, la Buzau. continuă pe Online Sport

CS Universitatea Craiova este prima semifinalista a Cupei Romaniei, dupa ce a invins Chindia

CS Universitatea Craiova a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 1-0 1-0), echipa Chindia Targoviste, calificandu-se in semifinalele Cupei Romaniei.

Asa am trait Chindia Targoviste - Universitatea Craiova

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei a debutat, marti seara, cu meciul Chindia Targoviste - Universitatea Craiova, partida care se disputa la Buzau.

Chindia - Universitatea Craiova 1-0. Iacob aduce victoria dupa ce ratase un penalty!

Trei puncte mari obtinute de Chindia Targoviste in meciul cu Universitatea Craiova disputat la Buzau, sambata, in etapa a 25-a din CASA Liga 1.

Cupa Romaniei: CSU Craiova s-a calificat in semifinale (1-0 vs Chindia Targoviste)

CSU Craiova s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, invingand, marti, la Buzau, cu scorul de 1-0, echipa Chindia Targoviste.

actualitate, 17:00