21:45

VIDEO George Puscas, omul meciului in victoria echipei sale, Reading, cu Cardiff City. Cate goluri a marcat romanul

Proaspat transferat in liga secunda din Anglia, internationalul roman George Puscas a fost decisiv in prima victorie din acest sezon, in Championship, a lui Reading. continuă pe Adevărul

VIDEO George Puscas, doua goluri in 40 de minute, la primul meci jucat ca titular la Reading

Atacantul George Puscas a marcat doua goluri, duminica, in primele 40 de minute jucate ca titular la echipa Reading.

George Puscas sparge gheata in Championship. Doua goluri superbe marcate de internationalul roman, in partida dintre Reading si Cardiff (VIDEO)

Reading si Cardiff se intalnesc, duminica, chiar la aceasta ora, in runda a treia din Championship. Desi partida nici nu s-a terminat inca, George Puscas a iesit deja la rampa, ducandu-si echipa in.

Presa britanica, elogii la adresa lui George Puscas. Ce a declarat atacantul dupa meciul in care a inscris 2 goluri

Presa britanica lauda prestatia atacantului romand George Puscas din meciul Readind - Cardiff, 3-0, in care romanul a reusit o dubla.

actualitate, 21:45