12:16

Steaua castiga in ultimele minute la Cluj

Insistenta in atac a Stelei a fost rasplatita cu o victorie la limita in fieful lui CFR, scor 1-0, pe fondul unui joc in care gazdele au stat la cutie, sperand sa obtina cel putin un punct, iar liderul din Liga 1 s-a desprins decisiv in minutul 84, prin Alexandru Chipciu. continuă pe Online Sport

Meciul CFR Cluj - Steaua, intrerupt cateva minute din cauza scandarilor antimaghiare

Arbitrul central al partidei CFR Cluj - Steaua Bucuresti, disputata sambata seara, a oprit jocul, in minutul 22, din cauza unor scandari antimaghiare ale galeriei Stelei. Afara, afara cu ungurii din tara!, au strigat suporterii formatiei oaspete, potrivit GSP. ro.

Steaua a batut CFR Cluj cu 1-0, in Liga I

Echipa Steaua Bucuresti a invins, sambata seara, pe CFR Cluj in deplasare, cu scorul de 1-0, intr-un meci din etapa a XXII-a a Ligii I. Unicul gol a fost a inscris de Alex Chipciu in minutul 83. Mijlocasul.

actualitate, 12:16