05:46

Totul despre Poli Iasi FCSB, meciul zilei in Liga 1

Etapa intermediara cu numarul 19 din Liga 1 programeaza un meci extrem de interesant in Copou, intre Poli Iasi si FCSB, doua dintre aspirantele la un loc in playoff. continuă pe Online Sport

Asa am trait Poli Iasi - FCSB

De la 20:30 am transmis in aceasta pagina meciul Poli Iasi - FCSB din etapa a 19-a in Liga 1.

Liga 1: Poli Iasi vs FCSB 1-2 Man a adus victoria oaspetilor in prelungiri

FCSB a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 2-1 1-1), echipa Poli Iasi, in etapa a XIX-a a Ligii I. Man a adus victoria oaspetilor, in minutul 90+2. Iesenii au condus cu 1-0.

Poli Iasi - FCSB: Bogdan Vintila preconizeaza un meci dificil

Antrenorul echipei de fotbal FCSB, Bogdan Vintila, a declarat, luni, intr-o conferinta de presa, ca .

FCSB invinge Poli Iasi cu golul lui Man din prelungiri

Victorie pentru FCSB pe terenul celor de la Poli Iasi, scor 2-1 1-1), prin golul marcat de Dennis Man in prelungirile partidei din Copou.

Sportul romanesc, aproape de o noua tragedie: Team-managerul echipei de handbal de la Dinamo, transportat de urgenta la spital inainte de meciul din Liga Campionilor Acuzatii la adresa Federatiei

Dinamo produce senzatia in Europa in handbalul masculin unde isi domina clar grupa de Liga Campionilor! Dar in ciuda perfomantei impresionante pe care o realizeaza, dulaii au trecut duminica prin mari.

actualitate, 05:46