05:30

Vai de Malta noastra! in preliminariile Euro 2020,Romania se chinuie groaznic cu o echipa din lumea a treia a fotbalului

In preliminariile Euro 2020, Romania a castigat greu la Ploiesti, scor 1-0, dar a terminat meciul in corzi, fiind dominata de echipa din Malta. continuă pe Adevărul

Cine transmite la TV meciul Romania Malta, din preliminariile Euro 2020

Romania Spania, preliminarii Euro 2020, grupa F. Echipa nationala a Romaniei joaca impotriva reprezentativei similare a Maltei, duminica, 8 septembrie 2019, de la ora 19:00, pe stadionul Ilie Oana din Ploiesti. Meciul este transmis de postul de televiziune Pro TV si poate fi urmarit online in format live video si text. Pro TV transmite .

Romania, meci chinuit cu Malta in preliminariile EURO 2020

Selectionata de fotbal a Romaniei a invins reprezentativa Maltei cu doar 1-0 0-0), duminica seara, pe Stadionul Ilie Oana din Ploiesti, in Grupa F a preliminariilor EURO 2020.

Preliminariile Euro-2020: Anglia a spulberat Bulgaria, scor 4-0

NationalaAngliei a invins, sambata seara, pe teren propriu, cu scorul de 4-0, selectionata Bulgariei, intr-un meci din preliminariile Euro 2020. Golurile au fost marcate de Harry Kane 24, 50.

VIDEO Germania, umilita acasa intr-un meci cu 6 goluri. Toate rezultatele si marcatorii din preliminariile Euro 2020

Reprezentativa Germaniei a fost invinsa, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 4-2, de nationala Olandei, in preliminariile Euro-2020.

Romania Malta 1-0, in preliminariile Euro 2020. Golul lui Puscas tine vie speranta calificarii. Rezumat VIDEO

Romania a invins Malta cu scorul de 1-0, in runda cu numarul 6 din grupa F, in preliminariile pentru Euro 2020. Golul victoriei a fost marcat de Puscas in minutul 46. Prin acest rezultat, Romania urca pe locul 3 in grupa, cu 10 puncte, la egalitate cu Suedia, care e pe 2 dar urmeaza sa .

ROMANIA - SPANIA ONLINE STREAM LIVE VIDEO in Preliminariile EURO 2020. Spaniolii nu concep sa piarda

ROMANIA - SPANIA ONLINE STREAM LIVE VIDEO Selectionerul echipei nationale a Spaniei, Robert Moreno, a declarat, miercuri seara, intr-o conferinta de presa sustinuta la Arena Nationala din Capitala, ca se.

Programul zilei in preliminariile EURO 2020

In afara meciului de la Bucuresti dintre Romania si Spania, joi seara se mai disputa alte opt meciuri in calificarile pentru Campionatul European de peste un an.

Romania Spania 1-2, in preliminariile Euro 2020. Tricolorii au ajuns pe locul 4 in grupa F. VIDEO

Romania a fost invinsa de Spania cu scorul de 2-1 in runda cu numarul 5 din grupa F a preliminariilor Euro 2020. Ibericii au deschis scorul din penalty, in minutul 29 si s-au desprins pe tabela in minutul 47, prin Alcacer. Andone a marcat golul tricolorilor in minutul 59, iar dupa eliminarea lui Llorente min.

Euro 2020, preliminarii: Meciul Romania vs Malta va fi condus de o brigada din Croatia

Meciul Romania - Malta, programat, duminica, de la ora 19. 00, in preliminariile Euro-2020, va fi arbitrat de o brigada din Croatia, avandu-l la centru pe Duje Strukan.

Kosovo produce surpriza in preliminariile EURO 2020

Nationala pseudostatului Kosovo a obtinut cea mai mare victorie din scurta istorie fotbalistica.

actualitate, 05:30