05:45

VIDEO Barcelona - Chelsea 3-0/ Messi, eroul calificarii in sferturile Champions League

Dupa 1-1 pe Stamford Bridge, Barcelona a obtinut o victorie neasteptat de usoara in fata celor de la Chelsea, scor 3-0, in mansa a doua a optimilor Champions League. Echipa lui Ernesto Valverde s-a calificat astfel pentru a 11-a oara consecutiv in sferturile competitiei. Lionel Messi a fost eroul partidei de pe Camp Nou, argentinianul reusind o dubla si o pasa de gol. continuă pe Hotnews

BARCELONA - CHELSEA LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM Look - VIDEO

BARCELONA - CHELSEA LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM Look - VIDEOO. FC BARCELONA si CHELSEA se infrunta pentru un loc in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, de la 21:45, LIVE VIDEO pe Look TV.

BARCELONA - CHELSEA LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM TELEKOM SPORT LOOK TV

BARCELONA - CHELSEA LIVE in LIGA CAMPIONILOR. Dupa 1-1 in tur, Barcelona si Chelsea dau batalia finala pentru accederea in sferturile de finala ale Ligii Campionilor. Partida este de la 21. 45 pe Telekom.

BARCELONA CHELSEA ONLINE LIVE STREAM - VIDEO LIGA CAMPIONILOR

BARCELONA CHELSEA ONLINE LIVE STREAM - VIDEO LIGA CAMPIONILOR Miercuri, la ora 21:45, are loc returul dintre Barcelona si Chelsea din optimile de finala a Champions League. Catalanii pornesc cu prima sansa la.

Avancronica meciului Barcelona Chelsea

Ultima zi a optimilor de finala in Champions League programeaza returul duelului stelar dintre Barcelona si Chelsea.

actualitate, 05:45