20:15

VIDEO Bianca Andreescu, demonstratie de tenis cu Garbine Muguruza (6-0, 6-1)

Bianca Andreescu are un parcurs de vis la Indian Wells, competitie unde a trecut in sferturi de Garbine Muguruza. Meciul a fost unul scurt, de doar 52 de minute, Bianca cedand doar un singur game!), scor 6-0, 6-1. continuă pe Hotnews

VIDEO Serena Williams, abandon in meciul cu Garbine Muguruza: Nu pot respira

Turneul de la Indian Wells a ramas fara una dintre principalele favorite la castigarea trofeului, Serena Williams abandonand in timpul setului al doilea al partidei cu Garbine Muguruza. Nu pot sa respir, a precizat la un moment dat americanca, iar decizia finala a fost aceea de a parasi terenul inainte de finalul propriu zis al disputei cu Muguruza iberica conducea la acel moment cu 6-3 si 1-0).

Bianca Andreescu isi continua parcursul triumfal la Indian Wells; A eliminat-o in sferturi pe Muguruza in 52 de minute

Sportiva canadiana de origine romana Bianca Andreescu, locul 60 WTA, s-a calificat in semifinale la Indian Wells, dupa ce a trecut de spaniola Garbine Muguruza, locul 20 mondial si fost numar 1 WTA, in doar 52 de minute, anunta News. ro.

Bianca Andreescu explica succesul fantastic cu Garbine Muguruza. Cum a reusit sa o surclaseze pe canadianca

Bianca Andreescu a facut meciul carierei in sferturile turneului de la Indian Wells, unde a invins-o clar pe Garbine Muguruza.

Bianca Andreescu, victoriile, yoga si cat de mult o ajuta meditatia in cariera

Tanara canadiana de origine romana Bianca Andreescu, care face senzatie in tenisul feminin mondial in acest inceput de sezon, a dezvaluit cum foloseste yoga si meditatia pentru a imbunatati aspectul mental al jocului sau, ea reusind sa invinga adversare mult mai bine cotate, scrie site-ul WTA.

VIDEO Probleme mari pentru Serena Williams. Ce a patit americanca in meciul cu Garbine Muguruza, de la Indian Wells

Serena Williams si-a incheiat parcursul de la Indian Wells in confruntarea pe care a avut-o cu Garbine Muguruza, din Spania.

Serena Williams explica ce a simtit si de ce a abandonat in timpul meciului cu Garbine Muguruza de la Indian Wells

Serena Williams a fost nevoita sa abandoneze in setul al doilea al meciului cu Garbine Muguruza, din turul III de la Indian Wells.

Parcurs de SENZATIE pentru Bianca Andreescu! Tenismena canadiana de origine romana marsaluieste spre varful clasamentului WTA

Bianca Andreescu, tenismena canadiana de origine romana, este protagonista unei ascensiuni impresionante in ierarhia WTA, ajungand pe pozitia a 37-a in clasamentul virtual, potrivit ziare. com. Clasamentul WTA.

Bianca Andreescu a dezvaluit unul dintre secretele sale: Fac asta in fiecare zi, de la 12 ani!

Bianca Andreescu este una dintre revelatiile actualului sezon din tenisul feminin, ea reusind sa ajunga in Top 50 WTA.

inca o victorie entuziasmanta pentru Bianca Andreescu! Canadianca si-a spulberat adversara in mai putin de o ora

Bianca Andreescu face un turneu excelent la Indian Wells, unde a urcat in optimi, cea mai buna performanta a ei la o competitie de calibru.

actualitate, 20:15