22:00

VIDEO Cristiano Ronaldo, nervos dupa ce nu i-a fost validat golul - Portughezul a parasit terenul si a aruncat banderola de capitan

Capitanul nationalei Portugaliei, Cristiano Ronado, a parasit nervos terenul la finalul meciului Serbia Portugalia, scor 2-2, la care in minutele de prelungire nu i-a fost validat un gol, desi mingea a depasit linia portii, relateaza LEquipe. continuă pe Hotnews

Ronaldo a parasit nervos terenul dupa ce nu i-a fost validat un gol la meciul Serbia Portugalia. Arbitrul a recunoscut ca a gresit VIDEO

Cristiano Ronaldo, maxim de furios. A iesit de pe teren dupa ce i s-a facut o mare nedreptate VIDEO

Fanii lui Cristiano Rolando l-au surprins recent extrem de furios. Reactia celebrului sportiv nu a fost trecuta prea repede cu vederea. Fotbalistul a iesit de pe teren in semn de protest pentru nedreptatea vazuta in teren. Cristiano Ronaldo, reactie acida. Fotbalistul a iesit de pe teren Cristiano Ronaldo nu a suportat niciun moment sa fie .

Digisport: FOTO Cristiano Ronaldo, dupa golul nevalidat si criza de nervi la adresa arbitrilor: Asta nu se va schimba niciodata

Serbia si Portugalia au remizat, scor 2-2, in preliminariile CM 2022, iar Cristiano Ronaldo si-a iesit din minti la finalul partidei de la Belgrad.

Ce se intampla cu Cristiano Ronaldo dupa finalul actualului sezon

Eliminarea echipei Juventus Torino in optimile Champions League a alimentat zvonurile cu privire la o posibila despartire a atacantului portughez Cristiano Ronaldo de Batrana Doamna.

actualitate, 22:00