05:00

VIDEO Cupa Germaniei: Bayern, victorie la limita cu Schalke; FC Saarbrucken, surpriza serii

Bayern Munchen a trecut la limita de Schalke, scor 1-0, pe Veltins Arena, obtinand calificarea in semifinalele Cupei Germaniei. in celalalt sfert de finala al serii, FC Saarbrucken, echipa din Liga a patra a Germaniei Regionalliga Sudwest) a reusit surpriza si a eliminat-o pe Fortuna Dusseldorf la loviturile de departajare. continuă pe Hotnews

VIDEO Cupa Ligii Angliei: Manchester City a castigat trofeul pentru al treilea an la rand

Manchester City a cucerit Cupa Ligii Angliei pentru al treilea an consecutiv si pentru a saptea oara in istorie. Cetatenii s-au impus cu 2-1 in finala cu Aston Villa, pe Wembley. Toate golurile partidei au fost marcate in prima repriza.

actualitate, 05:00