00:07

VIDEO A fost sau nu penalty? Marii specialisti din arbitrajul romanesc nu se pun de acord asupra fazei care a decis meciul dintre Real Madrid si Juventus

Jocul dintre Real Madrid si Juventus s-a incheiat cu 3-1 pentru oaspeti. Ronaldo a marcat golul calificarii in prelungiri dupa un penalty controversat. continuă pe Adevărul

VIDEO A fost sau nu penalty? Marii specialisti din arbitrajul romanesc nu se pun de acord asura fazei care a decis meciul dintre Real Madrid si Juventus

VIDEO Fost deputat UNPR, acuzat ca a bagat in spital un om de afaceri dupa o disputa pe teme politice. Bataia, suprinsa de o camera video de supraveghere

Nutu Fonta, fost deputat UNPR de Maramures, este acuzat ca l-a batut pe un om de afaceri din orasul Borsa. Barbatul a cazut pe scari si a ajuns la spital. Scena a fost inregistrata pe camerele de supraveghere.

VIDEO Fost deputat UNPR acuzat ca a bagat in spital un om de afaceri dupa o disputa pe teme politice. Bataia, suprinsa de o camera video de supraveghere

actualitate, 00:07