15:45

VIDEO Halep, descarcare nervoasa: Gestul prin care Simona si-a celebrat victoria din turul II

Simona Halep 3 WTA) a zburdat pe teren in primul set al duelului cu Harriet Dart 23 de ani, 173 WTA) si a avut 4-0 si in setul doi, dupa care, pe fondul relaxarii, si-a ingreunat viata. continuă pe Adevărul

VIDEO Halep, interviu cu zambetul pe buze dupa meci: Simona a fost aplaudata in picioare de australieni

Simona Halep 3 WTA) a fost pusa in dificultate in primul set al meciului cu Jennifer Brady 49 WTA), insa si-a aratat calitatea si a obtinut o victorie spectaculoasa la Melbourne.

VIDEO Halep, inca un interviu vesel: De ce a ajuns sa-i fie frica de Darren Cahill

Simona Halep 3 WTA) e in turul III de la Australian Open 2020 si la o victorie de a-si egala performanta de anul trecut, atingerea optimilor.

VIDEO Halep, panica la Melbourne: Cazatura urata care se putea incheia cu o accidentare

Simona Halep 3 WTA) a trait doua momente delicate in timpul duelului cu Jennifer Brady 49 WTA): a avut de salvat trei mingi de set si s-a speriat dupa o faza in urma careia isi putea incheia participarea la Australian Open 2020.

VIDEO Halep, rasfatata de Nike: Americanii i-au facut Simonei o pereche speciala de incaltari

Simona Halep a fost in centrul atentiei in partida ei de debut la Australian Open 2020, iar regizorul transmisiei a surprins un cadru care s-a viralizat in mediul online.

VIDEO Halep, vedeta zilei pe Twitter: Cele mai spectaculoase imagini de la debutul ei la Australian Open

Simona Halep 3 WTA) a trecut in minimum de seturi de americanca Jennifer Brady 49 WTA), iar Twitter-ul celor de la WTA a tratat partida ca pe un mare eveniment.

actualitate, 15:45