12:00

VIDEO |Jucatorii lui Poli Iasi trag la poarta cu peste 160km/h!

Episodul 6 din show-ul tv Fotbalist de Romania, cel care va numi la final cel mai bun jucator de fotbal din Liga 1 Betano, a mers la Poli Iasi. A doua parte a emisiunii ii pune la concurs ca de obicei cate un fotbalist de la fiecare echipa. continuă pe Online Sport

LIVE Poli Iasi - CFR Cluj (20:00)

Liderul campionatului are meci greu in Copou contra unei echipe care tinteste un loc in playoff. Urmariti Poli Iasi - CFR Cluj aici sambata seara dupa ora 20:00. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video Poli Iasi - CFR Cluj .

LIVE Poli Iasi - CFR Cluj 0-0. Culio eliminat din minutul 17!

LIVE Poli Iasi - CFR Cluj 0-1. Tucudean marcheaza in minutul 90+3

Asa am trait Poli Iasi - CFR Cluj 0-1. Tucudean marcheaza in minutul 90+3

Liderul campionatului a avut meci greu in Copou contra unei echipe care tinteste un loc in playoff. Urmariti Poli Iasi - CFR Cluj aici sambata seara dupa ora 20:00. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video Poli Iasi - CFR Cluj .

Liga 1: Poli Iasi vs CFR Cluj 0-1 / Tucudean a nscris golul victoriei la ultima faza; Culio, eliminat n minutul 17

CFR Cluj a dat lovitura in prelungirile meciului jucat in deplasare cu Poli Iasi, scor 1-0. Liderii ierarhiei Ligii 1 au inscris prin George Tucudean la ultima faza a partidei, cand atacantul a scapat pe contraatac si l-a invins pe Peralta cu un sut fin, cu exteriorul. Clujenii s-au distantat la sase puncte fata de urmaritoarele CSU Craiova si FCSB, care au meci direct.

actualitate, 12:00