11:15

VIDEO Liga 1: Meci incredibil intre Chindia si Rapid - Cu doi jucatori eliminati, targovistenii au marcat doua goluri si au fost egalati din ofsaid

Chindia Targoviste si Rapid Bucuresti au oferit un meci incredibil vineri seara, la Ploiesti. Dambovitenii au inscris doua goluri desi aveau doi jucatori eliminati. dar au fost egalati in minutul 89 2-2): giulestenii au inscris dintr-o pozitie de ofsaid. continuă pe Hotnews

Asa am trait Chindia - Rapid

Am transmis live text in aceasta pagina meciul Chindia - Rapid din etapa a 16-a in CASA Liga 1.

Chindia Rapid 2-2. Gazdele au jucat o repriza in inferioritate numerica |Giulestenii au egalat dintr-un offside nesemnalizat

Final cu scantei in meciul de la Ploiesti dintre Chindia si Rapid, partida din cadrul etapei a 16-a in CASA Liga 1.

actualitate, 11:15