18:45

VIDEO Mircea Lucescu, victorie obtinuta in minutul 90+7 Dinamo Kiev vs Oleksandriya 1-0

Dinamo Kiev, echipa antrenata de Mircea Lucescu, s-a impus, sambata seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, in fata formatiei Oleksandriya, intr-un meci din etapa a opta a campionatului Ucrainei. continuă pe Hotnews

Ce spune Mircea Lucescu dupa remiza dramatica din meciul cu Benfica

Dinamo Kiev a avut un gol anulat in minutul 96 dupa consultarea VAR, iar meciul cu Benfica s-a incheiat nedecis, scor 0-0. La finalul duelului, Mircea Lucescu a vorbit despre situatia din grupa de Champions League, dar si despre sansele de calificare.

Liga Campionilor: Bayern Munchen, victorie la scor de neprezentare in fata Barcelonei Mircea Lucescu si Dinamo Kiev, egal cu Benfica (Rezultatele zilei)

Barcelona a avut parte de un nou meci de cosmar in fata celor de la Bayern Munchen, catalanii fiind invinsi de bavarezi cu 3-0 pe Camp Nou. Mircea Lucescu a obtinut un punct cu Dinamo Kiev: remiza contra celor de la Benfica Lisabona.

actualitate, 18:45