11:30

VIDEO Real Madrid - Sevilla 5-0/ O prima repriza de vis a galacticilor - Ronaldo a inscris doua goluri

Real Madrid a facut spectacol in derby-ul etapei a XV-a din La Liga, invingand-o fara drept de apel pe Sevilla, scor 5-0. Galacticii s-au dezlantuit in prima repriza si au inscris de cinci ori in poarta aparata de Sergio Rico. In ziua in care le-a prezentat fanilor de pe Santiago Bernabeu al cincilea Balon de Aur din cariera, Cristiano Ronaldo si-a trecut in cont si o dubla. continuă pe Hotnews

VIDEO Real Madrid - Borussia 3-2/ Victorie de moral pentru galactici

Real Madrid nu traverseaza cea mai buna perioada din ultimele luni, iar victoria cu Borussia Dortmund, scor 3-2, este una de moral pentru baietii lui Zinedine Zidane. Dupa ce au avut 2-0 si au fost egalati, galacticii s-au impus gratie unui gol venit in minutul 81 reusit de Lucas Vasquez).

REAL MADRID - BORUSSIA LIVE in LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM DOLCE (TELEKOM) - VIDEO

REAL MADRID - BORUSSIA LIVE in LIGA CAMPIONILOR. REAL MADRID intalneste in aceasta seara BORUSSIA DORTMUND in ultima etapa a grupei H din Liga.

actualitate, 11:30