11:15

VIDEO Rezumatul meciului dintre Simona Halep si Anastasia Sevastova, de la Cincinnati. Cum a invins romanca fara a face un meci stralucit

Simona Halep este in sferturile turneului de la Cincinnati, dupa ce a trecut in doua seturi de letona Anastasia Sevastova. continuă pe Adevărul

VIDEO Rezumatul meciului dintre Simona Halep si Taylor Townsend. Romanca a reusit o lovitura fabuloasa care i-a ridicat pe americani in picioare

Simona Halep a castigat primul meci jucat la turneul de la Cincinnati, trecand de americanca Taylor Townsend, cu scorul de 6-4, 6-1.

WTA Cincinnati: Simona Halep vs Anastasija Sevastova se va disputa joi, de la ora 18.00

Simona Halep, locul 2 WTA si cap de serie numarul 2, o va intalni, joi, de la ora 18. 00, pe letona Anastasija Sevastova, locul 16 WTA si cap de serie 15, in optimile de finala ale turneului de categorie Premier 5 de la Cincinnati. Meciul va avea loc pe Grandstand, fiind primul al zilei de pe aceasta arena. Confruntarea dintre cele doua jucatoare va fi transmisa in direct de Digisport si LiveText pe HotNews. ro.

WTA Cincinnati: Simona Halep vs Anastasija Sevastova 6-4, 6-3/ Halep, in sferturi - Discursurile lui Darren Cahill

Fara sa fie intr-o zi prea buna, Simona Halep si-a pierdut busola in doua randuri, cate o situatie in fiecare set. A avut insa inca o data omul potrivit langa ea: Darren Cahill i-a readus Simonei picioarele si mintea pe teren, iar numarul doi WTA s-a calificat in sferturile turneului Premier 5 de la Cincinnati, scor 6-4, 6-3, dupa o ora si 18 minute. Va urma un meci mai greu, cel putin la prima vedere, contra invingatoarei dintre Dominika Cibulkova 11 WTA si cap de serie numarul 11) si Johanna Konta 7 WTA si cap de serie numarul 7).

LIVE Text Simona Halep vs Anastasija Sevastova (de la ora 18:00)

Simona Halep da piept in optimile turneului Premier 5 de la Cincinnati cu una din victimele sale preferate din ultimele doua sezoane: Anastasija Sevastova, locul 16 WTA si cap de serie 15, din Letonia. Meciul va fi in direct pe Digisport 2 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 18:00.

LIVE Text Simona Halep vs Anastasija Sevastova 6-4, 2-0

Simona Halep da piept in optimile turneului Premier 5 de la Cincinnati cu una din victimele sale preferate din ultimele doua sezoane: Anastasija Sevastova, locul 16 WTA si cap de serie 15, din Letonia. Meciul este in direct pe Digisport 1 si LiveText pe HotNews. ro.

LIVE Simona Halep cu Anastasia Sevastova in optimi la Cincinnati (18:00)

Simona Halep o intalneste pe Anastasia Sevastova in optimile de la Cincinnati, joi de la ora 18:00, intr-o partida care va fi live text in aceasta pagina.

LIVE Simona Halep cu Anastasia Sevastova in optimi la Cincinnati

Asa am trait Simona Halep cu Anastasia Sevastova in optimi la Cincinnati

Simona Halep a intalnit-o pe Anastasia Sevastova in optimile de la Cincinnati, joi de la ora 18:00, intr-o partida care a fost live text in aceasta pagina.

Cum a salvat-0 Darren Cahill pe Simona Halep in meciul cu Anastasia Sevastova. Discurs usturator al australianului

Simona Halep a avut un moment extrem de dificil in primul set al meciului cu letona Anastasia Sevastova, care a reusit sa-i ia patru gameuri consecutive.

Cum a salvat-o Darren Cahill pe Simona Halep in meciul cu Anastasia Sevastova. Discurs usturator al australianului

actualitate, 11:15