17:00

VIDEO Serena Williams, set decisiv halucinant cu Arantxa Rus - Kvitova, Garcia, Mladenovic si Anisimova, eliminate

Serena Willliams a avut parte de un meci maraton cu Arantxa Rus, victoria americancei venind dupa o partida maraton de doua ore si 48 de minute. Serena a condus cu 5-2 in decisiv, dar a avut nevoie de tiebreak pentru a se impune in cele din urma. Nume mari au parasit deja turneul de la Cincinnati: Petra Kvitova, Caroline Garcia, Kristina Mladenovic sau Amanda Anisimova. continuă pe Hotnews

US Open: Unde vor locui Serena Williams si Novak Djokovic pe durata turneului de la New York

Serena Williams si Novak Djokovic au declarat ca in perioada US Open au optat pentru a sta in case inchiriate, nu in hotelul oficial al turneului, relateaza forbes. com.

actualitate, 17:00