12:00

VIDEO Valencia - Real Madrid 2-1 / Prima infrangere a lui Zidane din noul mandat pe banca galacticilor

Real Madrid a suferit prima infrangere din noul mandat al lui Zinedine Zidane pe banca galacticilor, albii fiind depasiti, scor 2-1, de Valencia pe Mestalla. Disputa a facut parte din etapa cu numarul XXX din LaLiga. in urma acestui rezultat, Realul se mentine pe locul 3, la 13 puncte in urma liderului FC Barcelona. continuă pe Hotnews

Prima infrangere pentru Real Madrid in mandatul lui Zinedine Zidane

Echipa Real Madrid a pierdut, miercuri seara, in deplasare cu Valencia, scor 1-2, intr-o partida din etapa a 30-a din La Liga.

VIDEO Real Madrid, prima infrangere sub comanda lui Zidane

Real Madrid a suferit prima infrangere de la revenirea francezului Zinedine Zidane pe banca tehnica a campioanei Europei.

VIDEO Real Madrid - Huesca 3-2 / Victorie chinuita pentru madrileni cu ultima clasata - Lucas Zidane s-a aflat in poarta Realului

Cu Lucas Zidane fiul lui Zinedine Zidane) in poarta, Real Madrid a fost la un pas sa obtina doar un punct din partida cu Huesca, ultima clasata din campionatul Spaniei. Oaspetii au marcat doua goluri pe Santiago Bernabeu, dar madrilenii au obtinut victoria pe final de meci. Golul izbavitor a fost inscris de Benzema, in minutul 89, iar Realul s-a impus cu 3-2.

VIDEO Real Madrid - Huesca 3-2 / Victorie chinuita pentru madrileni cu ultima clasata - Luca Zidane s-a aflat in poarta Realului

Cu Luca Zidane fiul lui Zinedine Zidane) in poarta, Real Madrid a fost la un pas sa obtina doar un punct din partida cu Huesca, ultima clasata din campionatul Spaniei. Oaspetii au marcat doua goluri pe Santiago Bernabeu, dar madrilenii au obtinut victoria pe final de meci. Golul izbavitor a fost inscris de Benzema, in minutul 89, iar Realul s-a impus cu 3-2.

actualitate, 12:00