10:30

VIDEO West Ham, victorie spectaculoasa in Premier League (3-2 vs Crystal Palace)

West Ham a obtinut o victorie spectaculoasa si ramane aproape de primele clasate din Premier League. Echipa pregatita de David Moyes a invins in deplasare, cu scorul de 3-2, echipa Crystal Palace, intr-un meci din etapa a XXI-a. continuă pe Hotnews

Premier League: Chelsea vs Liverpool - Primul derby din 2022

Meci mare in Premier League, duminica, 2 ianuarie 2022, de la ora 18:30, in etapa a 21-a, intre doua formatii de pe podium, Chelsea Londra si Liverpool.

VIDEO Manchester City, de neoprit in Premier League - Victorie de senzatie in prelungiri contra lui Arsenal

Manchester City a invins dramatic, sambata, Arsenal Londra, in etapa a XXI-a din Premier League, la finalul unui meci in care a inscris golul victoriei in prelungiri 2-1).

VIDEO Manchester United termina anul cu o victorie - Cristiano Ronaldo, gol si pasa decisiva in meciul cu Burnley

Manchester United a terminat anul 2021 cu o victorie in Premier League. Echipa antrenata de Ralf Rangnick s-a impus, pe Old Trafford, cu scorul de 3-1, impotriva formatiei Burnley.

Premier League: Manchester United vs Burnley - Cadou pentru Sir Alex Ferguson

Manchester United a patit-o urat in etapa de Boxing Day. Desi nu mai evoluase de pe 11 decembrie, Manchester n-a parut deloc odihnita, remizand rusinos cu codasa Newcastle, scor 1-1, la reaparitia in circuitul Premier League.

actualitate, 10:30