10:01

VIDEO WTA Auckland: Serena Williams, in optimi - Victorie fara emotii cu Camila Giorgi

Serena Williams 10 WTA) s-a calificat in optimile turneului de la Auckland dupa o victorie lejera: 6-3, 6-2 cu Camila Giorgi 99 WTA). Disputa a durat o ora si 10 minute. continuă pe Hotnews

VIDEO WTA Auckland: Serena Williams si Caroline Wozniacki, invingatoare in primul meci de dublu jucat impreuna

Serena Williams si Caroline Wozniacki au facut in premiera pereche la turneul de la Auckland, acolo unde s-au calificat in sferturile probei de dublu. Cele doua au trecut de echipa japoneza Nao Hibino Makoto Ninomiya, scor 6-2, 6-4, dupa o ora si 11 minute de joc.

WTA Auckland: Serena Williams revine in circuit cu o victorie

Jucatoarea americana de tenis Serena Williams a revenit cu o victorie in circuitul feminin, invingan.

Serena Williams in mare forma la inceput de an

Fosta lidera mondiala Serena Williams a debutat in forta la turneul de la Auckland, Noua Zeelanda.

WTA Auckland: Ana Bogdan si Irina Bara, eliminate in primul tur al calificarilor

Ana Bogdan 98 WTA) si Irina Maria Bara 164 WTA) au fost eliminate inca din primul tur al calificarilor din cadrul turneului de la Auckland Noua Zeelanda).

VIDEO WTA Shenzhen: Aryna Sabalenka, detinatoarea trofeului, eliminata in optimi

Aryna Sabalenka 11 WTA), cap de serie numarul 2 si detinatoarea trofeului, a fost eliminata in optimile turneului de categorie International de la Shenzhen.

actualitate, 10:01