13:30

WTA Nurnberg: Sorana Crstea a abandonat n setul decisiv al meciului cu Alison Riske - Americanca s-a calificat n semifinale

Sorana Cirstea 45 WTA), favorita 6, a abandonat in sferturile turneului WTA de la Nurnberg, in setul decisiv al meciului cu americanca Alison Riske 105 WTA), adversara Simonei Halep in primul tur la Roland Garros, la scorul de 6-2, 5-7, 0-1, dupa o ora si 58 de minute de joc. Juca toarea noastra s-a accidentat la coapsa stanga, in setul al doilea, la scorul de 4-4, potrivit Digi Sport. continuă pe Hotnews

Sorana Cirstea a jucat azi cu Alison Riske, adversara Simonei Halep la Roland Garros. Abandon in setul decisiv

Sorana Cirstea a jucat in sferturile turneului de la Nurnberg cu Alison Riske, prima adversara a Simonei Halep la Roland Garros.

actualitate, 13:30