18:45

Asa am trait CFR Cluj - Young Boys

Marti seara, de la ora 21:00, am transmis live text in aceasta pagina prima mansa a duelului CFR Cluj - Young Boys Berna din turul 3 preliminar al Champions League. continuă pe Online Sport

Champions League: CFR Cluj vs Young Boys - Unde poate fi vazut meciul din Gruia Arbitru controversat pentru Marius Sumudica

Drumul catre play-off-ul din Champions League trece pentru CFR Cluj prin statia Young Boys, campioana Romaniei duelandu-se cu gruparea elvetiana in turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Centralul partidei din Gruia va fi Danny Makkelie Olanda), cel care a dat Angliei un penalty controversat in semifinala de la Euro 2020 contra Danemarcei.

Champions League: CFR Cluj, egalata in prelungiri (1-1 vs Young Boys Berna) - Calificarea in play-off se decide in Elvetia

CFR Cluj a deschis scorul in minutul 4 al partidei cu Young Boys, din turul trei preliminar al Champions League, dar a abordat prea devreme o tactica defensiva si nu a rezistat pana la final. Elvetienii au egalat in prelungiri 1-1) si echipa lui Marius Sumudica va avea o misiune dificila in returul de la Berna.

LIVE CFR Cluj - Chindia 1-0. Alibec deschide scorul

Sambata seara de la ora 22:00 transmitem live text meciul CFR Cluj - Chindia Targoviste din etapa a 3-a in CASA Liga 1.

CFR Cluj rateaza victoria cu Young Boys in minutul 90+2

Echipele CFR Cluj si Young Boys Berna au remizat, scor 1-1 1-0), marti seara, in prima mansa a turului 3 preliminar din Champions League.

Chipciu, dat afara de la CFR Cluj inaintea meciului cu Young Boys

Mijlocasul Alexandru Chipciu nu mai face parte din lotul campioanei CFR Cluj.

CFR Cluj si-a aflat posibila adversara din playoff-ul Europa League

Daca nu va trece de Young Boys Berna, echipa pe care o va intalni in turul 3 preliminar al Champions League, CFR Cluj va continua parcursul in cupele europene in playoff-ul din Europa League.

Motivul pentru care Alexandru Chipciu a fost dat afara de Marius Sumudica de la CFR Cluj

Marius Sumudica taie in carne vie: antrenorul echipei CFR Cluj l-a exclus pe Alexandru Chipciu din lotul campioanei Romaniei, dupa ce mijlocasul a avut o reactie violenta la antrenamente.

CFR Cluj Chindia 1-0. Alibec, primul gol de la revenirea in Liga 1

Campioana CFR Cluj obtine a treia victorie consecutiva si are parte de un start perfect de sezon in campionatul intern.

VIDEO Liga 1: CFR Cluj vs Chindia Targoviste 1-0 Denis Alibec, decisiv pentru campioana

CFR Cluj a obtinut a treia victorie din noul sezon de Liga 1, sambata seara, pe teren propriu, scor 1-0, in fata echipei Chindia Targoviste.

CFR Cluj a fost la un pas de o victorie mare in calificarile pentru Liga Campionilor.Young Boys Berna a egalat in prelungiri

CFR Cluj a terminat la egalitate, scor 1-1 1-0), meciul disputat, marti, pe teren propriu cu campioana Elvetiei, Young Boys Berna, in mansa I a turului al treilea preliminar al Ligii Campionilor. Returul va avea loc la 10 aprilie.

actualitate, 18:45