19:32

CFR Cluj rateaza victoria cu Young Boys in minutul 90+2

Echipele CFR Cluj si Young Boys Berna au remizat, scor 1-1 1-0), marti seara, in prima mansa a turului 3 preliminar din Champions League. continuă pe Online Sport

Champions League: CFR Cluj vs Young Boys - Unde poate fi vazut meciul din Gruia Arbitru controversat pentru Marius Sumudica

Drumul catre play-off-ul din Champions League trece pentru CFR Cluj prin statia Young Boys, campioana Romaniei duelandu-se cu gruparea elvetiana in turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Centralul partidei din Gruia va fi Danny Makkelie Olanda), cel care a dat Angliei un penalty controversat in semifinala de la Euro 2020 contra Danemarcei.

Chipciu, dat afara de la CFR Cluj inaintea meciului cu Young Boys

Mijlocasul Alexandru Chipciu nu mai face parte din lotul campioanei CFR Cluj.

CFR, egalata in prelungiri de Young Boys

Campioanele Romaniei si Elvetiei la fotbal, CFR Cluj si respectiv Young Boys Berna, au incheiat la e.

Champions League: CFR Cluj, egalata in prelungiri (1-1 vs Young Boys Berna) - Calificarea in play-off se decide in Elvetia

CFR Cluj a deschis scorul in minutul 4 al partidei cu Young Boys, din turul trei preliminar al Champions League, dar a abordat prea devreme o tactica defensiva si nu a rezistat pana la final. Elvetienii au egalat in prelungiri 1-1) si echipa lui Marius Sumudica va avea o misiune dificila in returul de la Berna.

Asa am trait CFR Cluj - Young Boys

Marti seara, de la ora 21:00, am transmis live text in aceasta pagina prima mansa a duelului CFR Cluj - Young Boys Berna din turul 3 preliminar al Champions League.

CFR Cluj a fost la un pas de o victorie mare in calificarile pentru Liga Campionilor.Young Boys Berna a egalat in prelungiri

CFR Cluj a terminat la egalitate, scor 1-1 1-0), meciul disputat, marti, pe teren propriu cu campioana Elvetiei, Young Boys Berna, in mansa I a turului al treilea preliminar al Ligii Campionilor. Returul va avea loc la 10 aprilie.

Jucatorii de la CFR Cluj joaca pe bani multi in Champions League. Ce prima primesc daca ii elimina pe elvetieni

CFR Cluj va disputa, in aceasta seara, de la ora 21. 00, meciul din Champions League contra elvetienilor de la Young Boys Berna. Partida se va desfasura la Cluj, fiind prima mansa a turului 3 din UCL. O calificare ar umple conturile echipei din Gruia, dar si buzunarele jucatorilor lui Marius Sumudica. Jucatorii de la CFR .

CFR Cluj si-a aflat posibila adversara din playoff-ul Europa League

Daca nu va trece de Young Boys Berna, echipa pe care o va intalni in turul 3 preliminar al Champions League, CFR Cluj va continua parcursul in cupele europene in playoff-ul din Europa League.

Marius Sumudica il poate razbuna pe Dan Petrescu. Cu cine va juca CFR Cluj, daca ajunge in play-off-ul Champions League

Marius Sumudica il poate razbuna pe Dan Petrescu. CFR Cluj si-a aflat viitoarea adversara din play-off-ul Champions League. in cazul in care va trece de elvetienii de la Young Boys Berna, campioana ar putea avea o alta posibilitate de revansa asupra unei echipe ce a eliminat-o in aceeasi faza a competitiei, in 2019. Marius Sumudica .

Marius Sumudica, decizie categorica la CFR Cluj. L-a exclus din lot pe cel mai bine platit jucator

Marius Sumudica a luat o decizie transanta in privinta unui fotbalist extrem de iubit. Suporterii CFR Cluj sunt surprinsi in urma modificarii recente. Antrenorul l-a exclus recent din lot pe cel mai bine platit jucator. Marius Sumudica l-a exclus din lot pe cel mai bine platit jucator CFR Cluj joaca in cursul zilei de miercuri .

actualitate, 19:32