05:15

Conference League

Lupta in 4 pentru cupele europene. Cine are cele mai mari sanse sa prinda o pozitie in Conference League

Europa League, arestata de castigatoarea Cupei Romaniei.

incurcate-s caile la UEFA. Emiliano Martinez a luat doua galbene, nu a fost eliminat, dar a fost suspendat

Portarul lui Aston Villa nu va juca in prima mansa a semifinalelor Conference League.

VIDEO Portarul lui Aston Villa nu a fost eliminat, desi a primit al doilea cartonas galben - Explicatia din regulament

Emiliano Martinez, portarul echipei Aston Villa, a primit al doilea cartonas galben la meciul castigat la lovituri de departajare in fata formatiei Lille, in sferturile de finala ale Conference League, dar nu a fost eliminat.

Veteranul italian Bonucci a ingropat-o pe Fenerbahce

Leonardo Bonucci a ratat lovitura de la 11 metri prin care Olympiacos Pireu a obtinut calificarea in semifinalele Conference League.

PAOK-ul lui Razvan Lucescu, eliminata din Conference League! Echipele calificate in semifinalele competitiei

PAOK Salonic, echipa antrenata de romanul Razvan Lucescu, a ratat calificarea in semifinalele Conference League, dupa ce a fost invinsa de pe teren propriu cu 2-0 de FC Bruges. in penultimul act al celei de-a treia competitii europeane s-au mai calificat Fiorentina, Aston Villa si Olympiakos Pireu. La Salonic, ambele goluri ale oaspetilor au fost .

Razvan Lucescu, prima reactie dupa eliminarea din Conference League. A bagat 10 milioane de euro in contul clubului

Club Brugge, prea tare pentru PAOK Salonic.

Moment de uluiala in Conference League. Emiliano Martinez a luat al doilea galben, dar nu a fost eliminat

Goal-keeper-ul lui Aston Villa a fost apoi erou la loviturile de departajare.

PAOK Salonic a ratat calificarea in semifinalele Europa Conference League, dupa 0-2 cu FC Bruges

PAOK Salonic, echipa pregatita de romanul Razvan Lucescu, a pierdut calificarea in semifinalele Europa Conference League la fotbal, dupa ce a fost invinsa pe teren propriu cu 2-0 de FC Bruges in mansa secunda a sferturilor de finala.

Razvan Lucescu a ratat calificarea in semifinalele Conference League

PAOK Salonic a suferit o noua infrangere in fata celor de la Club Brugge, scor 2-0 pentru belgieni, iar formatia antrenata de Razvan Lucescu s-a oprit in sferturile de finala ale Conference League.

PAOK, eliminata din sferturile de finala ale Conference League, dupa partida cu Brugge, scor 0-2

PAOK a fost eliminata joi seara, 18 aprilie, din sferturile de finala ale Conference League, desi echipa lui Razvan Lucescu spera ca va intoarce scorul din prima mansa. PAOK a fost eliminata din sferturile de finala ale Conference League Belgienii au deschis scorul in minutul 33, prin Ferran Jutgla, fost jucator al Barcelonei, care a reusit sa se impuna in fata lui Kotarski printr-un sut in coltul stang al portii.

Aston Villa in semifinalele Conference League dupa lovituri de departajare cu Lille

Echipa engleza Aston Villa a obtinut in extremis calificarea in semifinalele Conference League, dupa ce a fost condusa cu 2-0 de Lille in returul din Franta.

Ziua decisiva pentru calificarea in semifinalele Ligii Europa si Conference League

Seara de joi, 18 aprilie, este dedicata meciurilor retur din sferturile de finala in Liga Europa si Conference League. in toate cele opt meciuri programate totul este posibil, inclusiv ca Liverpool sa rastoarne avantajul de 3-0 obtinut de Atalanta pe Anfield Road, desi statistica este impotriva cormoranilor.

PAOK-ul lui Razvan Lucescu, esec la limita in prima mansa a sferturilor Conference League

PAOK Salonic, echipa pregatita de Razvan Lucescu, a pierdut la limita, cu scorul de 1-0, meciul disputat pe terenul belgienilor de la FC Bruges, in prima mansa a sferturilor de finala din Conference League. Unicul gol al partidei a fost reusit in minutul 6 de Hugo Vetlesen. Gazdele puteau castiga si mai clar, dar au .

Conference League: Razvan Lucescu si PAOK Salonic, infangere la limita in turul sferturilor

PAOK Salonic a pierdut prima mansa a sferturilor de finala ale Conference League pe terenul belgienilor de la Club Brugge, scor 1-0.

Meciuri de senzatie in Europa League si Europa Conference League. Liverpool invinsa dupa 14 luni

Atalanta Bergamo a facut un pas mare spre semifinalele Europa League la fotbal, dupa ce a invins-o surprinzator pe Liverpool cu 3-0, joi seara, chiar pe Anfield, in prima mansa a sferturilor de finala.

infrangere pentru Razvan Lucescu in sferturile Conference League dupa o evolutie modesta

PAOK Salonic, echipa pregatita de Razvan Lucescu, a pierdut mansa tur a disputei cu echipa belgiana Club Brugge.

PAOK a pierdut mansa tur din sferturile Conference League. Echipa lui Razvan Lucescu va putea schimba totul in retur

Primele meciuri din faza sferturilor de finala din UEFA Europa Conference League s-au disputat joi seara, 11 aprilie. PAOK, misiune grea in Belgia Pentru prima mansa, PAOK, echipa antrenata de Razvan Lucescu, s-a deplasat la Brugge, dupa turul precedent in care a revenit la retur, 5-1, cu Dinamo Zagreb, care obtinuse in tur scor 0-2.

Cota de peste 100 cu Modul Multiplu, pe Betano, la sferturile din Liga Europa si Conference League

Seara de joi, 11 aprilie, este dedicata sferturilor de finala din Liga Europa si Conference League, cu meciuri de pus in rama si care promit sa nu dezamageasca.

Sebastian Coltescu, din Conference League, la Malu Spart - Adunatii Copaceni. Motivul pentru care a fost pedepsit

Arbitrul a fost delegat la derby-ul judetului Giurgiu, in Liga a 4-a.

Razvan Lucescu viseaza cu ochii deschisi la semifinalele Conference League. Adversara din sferturile competitiei