17:15

Digi Orange

SuperLiga: FCSB vs Rapid - Ora revansei pentru lider

FCSB - Rapid, meci contand pentru etapa a 5-a a play-off-ului din campionatul Romaniei, este programat, sambata, 20 aprilie, de la ora 20:30, pe Arena Nationala, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

Serie A: Cagliari vs Juventus - Batrana Doamna, favorita in Sardinia

Cagliari - Juventus, meci contand pentru etapa a 33-a din campionatul Italiei, este programat, vineri, 19 aprilie, de la ora 21:45, pe Sardegna Arena, si va fi transmis in direct de Digi Sport 2, Orange Sport 2 si Prima Sport 2.

SuperLiga: Farul Constanta vs CFR Cluj - Derby pentru Europa

Farul Constanta - CFR Cluj, meci contand pentru etapa a 5-a a play-off-ului din campionatul Romaniei, este programat, vineri, 19 aprilie, de la ora 20:30, pe Stadionul Central din Ovidiu, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

LiveBlog Manchester City - Real Madrid si Bayern Munchen - Arsenal, in sferturile Champions League City egaleaza prin Kevin De Bruyne

Miercuri aflam celelalte doua formatii calificate in semifinalele Champions League. Manchester City primeste vizita Realului 3-3 in tur), in timp ce Bayern joaca impotriva lui Arsenal 2-2 in tur), la Munchen. Duelurile sunt transmise pe Digi Sport 1, Digi Sport 2, Orange Sport, Prima Sport 1 si Prima Sport 2, dar si LiveBlog pe HotNews. ro.

Champions League: Bayern Munchen vs Arsenal - Echilibru pe Allianz Arena

Bayern Munchen - Arsenal, meci contand pentru mansa a doua a sferturilor de finala din Liga Campionilor, este programat, miercuri, 17 aprilie, de la ora 22:00, pe Allianz Arena, si va fi transmis in direct de Digi Sport 2, Orange Sport 3 si Prima Sport 2.

Champions League: Manchester City vs Real Madrid - Show-ul se muta in Anglia

Manchester City - Real Madrid, meci contand pentru mansa a doua a sferturilor de finala din Liga Campionilor, este programat, miercuri, 17 aprilie, de la ora 22:00, pe Etihad Stadium, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

LiveBlog: Barcelona - PSG si Dortmund - Atletico Madrid, in sferturile Champions League Gol dupa gol la Barcelona si Dortmund

Marti vom afla care sunt primele doua echipe calificate in sferturile UEFA Champions League. Barcelona primeste vizita celor de la PSG 3-2 in tur), in timp ce Borussia Dortmund joaca contra lui Atletico Madrid 1-2 in tur). Partidele sunt transmise in direct pe Digi Sport 1, Digi Sport 2, Orange Sport, Prima Sport 1 si Prima Sport 2, dar si LiveBlog pe HotNews. ro.

Champions League: Borussia Dortmund vs Atletico Madrid - Totul pentru careul de asi

Borussia Dortmund - Atletico Madrid, meci contand pentru mansa a doua a sferturilor de finala din Liga Campionilor, este programat, marti, 16 aprilie, de la ora 22:00, pe Westfalenstadion, si va fi transmis in direct de Digi Sport 2, Orange Sport 3 si Prima Sport 2.

Champions League: Barcelona vs PSG - Avantaj pentru catalani

Barcelona - PSG, meci contand pentru mansa a doua a sferturilor de finala din Liga Campionilor, este programat, marti, 16 aprilie, de la ora 22:00, pe Estadi Olimpic Lluis Companys, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

SuperLiga: Rapid vs Sepsi - Ultimatum pentru Cristiano Bergodi

Rapid - Sepsi, meci contand pentru etapa a 4-a a play-off-ului din campionatul Romaniei, este programat, luni, 15 aprilie, de la ora 20:30, pe Stadionul Giulesti, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

Premier League: Chelsea vs Everton - Londonezii, ultima sansa pentru Europa

Chelsea - Everton, meci contand pentru etapa a 33-a din campionatul Angliei, este programat, luni, 15 aprilie, de la ora 22:00, pe Stamford Bridge, si va fi transmis in direct de Digi Sport 2, Orange Sport 2 si Prima Sport 2.

SuperLiga: CFR Cluj vs FCSB - Derby-ul orgoliilor in Gruia

CFR Cluj - FCSB, meci contand pentru etapa a 4-a a play-off-ului din campionatul Romaniei, este programat, duminica, 14 aprilie, de la ora 21:00, pe Stadionul Dr. Constantin Radulescu, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

Premier League: Liverpool vs Crystal Palace - Cormoranii, mari favoriti

Liverpool - Crystal Palace, meci contand pentru etapa a 33-a din campionatul Angliei, este programat, duminica, 14 aprilie, de la ora 16:00, pe Anfield, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

SuperLiga: Voluntari vs Otelul - Duelul revelatiilor din play-out

Voluntari - Otelul, meci contand pentru etapa a 4-a a play-out-ului din campionatul Romaniei, este programat, sambata, 13 aprilie, de la ora 17:00, pe Stadionul Anghel Iordanescu, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

Premier League: Newcastle vs Tottenham - Echilibru pe St.James Park

Newcastle - Tottenham, meci contand pentru etapa a 33-a din campionatul Angliei, este programat, sambata, 13 aprilie, de la ora 14:30, pe St. James Park, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

SuperLiga: Universitatea Craiova vs Farul - Duel pentru Europa

Universitatea Craiova - Farul, meci contand pentru etapa a 4-a a play-off-ului din campionatul Romaniei, este programat, vineri, 12 aprilie, de la ora 20:30, pe Stadionul Ion Oblemenco, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

Champions League: Arsenal vs Bayern Munchen - Tunarii, de neoprit

Arsenal - Bayern Munchen, meci contand pentru prima mansa a sferturilor de finala din Liga Campionilor, este programat, marti, 9 aprilie, de la ora 22:00, pe Emirates Stadium, si va fi transmis in direct de Digi Sport 2, Orange Sport 3 si Prima Sport 2.

Champions League: Real Madrid vs Manchester City - Finala din sferturi

Real Madrid - Manchester City, meci contand pentru prima mansa a sferturilor de finala din Liga Campionilor, este programat, marti, 9 aprilie, de la ora 22:00, pe Santiago Bernabeu, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

Serie A: Udinese vs Inter - Pas de defilare pentru lider

Udinese - Inter, meci contand pentru etapa a 31-a din campionatul Italiei, este programat, luni, 8 aprilie, de la ora 21:45, pe Stadio Friuli, si va fi transmis in direct de Digi Sport 2, Orange Sport 2 si Prima Sport 2.

SuperLiga: Otelul vs Dinamo - Misiune dificila pentru cainii rosii

Otelul - Dinamo, meci contand pentru etapa a 3-a a play-out-ului din campionatul Romaniei, este programat, luni, 8 aprilie, de la ora 20:30, la Galati, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

actualitate, 17:15