10:15

Eduard Novak, dupa ce a castigat medalia de argint: Am avut si tentatia de a renunta

B1 TV B1 TV,

Ministrul Tineretului si Sportului, Eduard Novak a scris, sambata, pe Facebook, dupa castigarea medaliei de argint in proba de urmarire individuala pe 4. 000 m, la Jocurile Paralimpice, ca in anumite momente a fost tentat sa . continuă pe B1 TV

JOCURILE PARALIMPICE Ministrul Eduard Novak a castigat medalia de argint in cursa de urmarire individuala 4000 m

Ministrul Tineretului si Sportului, Eduard Novak, a castigat, astazi, medalia de argint in cursa de urmarire individuala de 4000 m de la Tokyo si aduce astfel prima medalie lotului paralimpic roman, potrivit G4media.

Ministrul Eduard Novak a castigat medalia de argint in cea de-a doua proba de la Jocurile Paralimpice

Vineri, 27 august, ministrul Eduard Novak a participat in finala de ciclism, proba de umarire 4 km, in cadrul Jocurilor Paralimpice. Oficialul Guvernului a cucerit medalia de argint pe velodromul de la Tokyo. Sportivul .

Ministrul Sportului, Eduard Novak, a castigat medalia de argint la Jocurile Paralimpice

Ministrul Tineretului si Sportului, Eduard Novak, a castigat, vineri, medalia de argint la Jocurile Paralimpice.

Reactia ministrului Eduard Novak, dupa ce s-a clasat pe locul 11 la prima proba de la Jocurile Paralimpice de la Tokyo

Eduard Novak, ministrul Tineretului si Sportului, a oferit primele comentarii dupa incheierea probei de contratimp 1. 000 de metri pe velodrom, la Jocurile Paralimpice de la Tokyo 2020. Oficialul Guvernului Romaniei s-a declarat multumit de prestatia .

Cum a reactionat Ana Maria Popescu dupa ce ministrul Eduard Novak a luat medalia de argint la Jocurile Paralimpice

Ana Maria Popescu, medaliata cu argint la scrima la Jocurile Olimpice, l-a felicitat, vineri, pe Eduard Novak, actualul ministru al Tineretului si Sportului, care a castigat medalia de argint in proba de urmarire individuala 4000 .

Eduard Novak ii multumeste prim-ministrului Florin Citu dupa medalia de argint de la Jocurile Paralimpice

Eduard Novak a cucerit medalia de argint la Jocurile Paralimpice de la Tokyo ciclism, proba de urmarire individuala 4000 m), iar dupa festivitatea de premiere a tinut sa-i multumesca intr-o postare pe Facebook premierului Florin Citu pentru sustinere.

Ministrul Eduard Novak: Nu as fi reusit fara suportul colegilor dinGuvernul Romaniei. Mi-ati dat curaj

Ministrul Sportului, Eduard Novak, a transmis, dupa ce a cucerit medalia de argint la Jocurile Paralimpice de la Tokyo, ca nu ar fi reusit aceasta performanta fara sprijinul colegilor din Guvernul Romaniei. Ministrul i-a multumit si premierului Florin Citu pentru sustinere.

Ministrul Eduard Novak, despre medalia de argint de la Jocurile Paralimpice: Sterge toate clipele grele din spatele ei

Ministrul Eduard Novak, medaliat cu argint la ciclism la Jocurile Paralimpice, a afirmat ca participarea la Tokyo 2020 a fost un vis implinit si a subliniat ca au fost momente in care a avut tentatia de a renunta.

Vicepremierul Kelemen Hunor, mesaj dupa argintul castigat de Eduard Novak la Jocurile Paralimpice

Vicepremierul Kelemen Hunor UDMR) a fost printre primii care l-au felicitat pe Eduard Novak, ministrul Tineretului si Sportului, pentru medalia de argint cucerita la Jocurile Paralimpice de la Tokyo.

Ministrul Eduard Novak, medalie de argint la Jocurile Paralimpice

Eduard Novak, ministrul Tineretului si Sportului, a obtinut medalia de argint in proba de urmarire individuala 4000 m din cadrul concursului de ciclism de la Jocurile Paralimpice de la Tokyo. Mesajul postat de Ana Maria Popescu dupa ce ministrul Eduard Novak a cucerit argintul la Jocurile Paralimpice.