12:45

Istvan Kovacs

Patru arbitri romani vor oficia la EURO 2024

O brigada de patru arbitri romani, in frunte cu Istvan Kovacs, va oficia la Campionatul European de fotbal din Germania, conform anuntului facut astazi de UEFA. Pe lista sunt si 4 romani: Istvan Kovacs arbitru de centru, Vasile Marinescu si Ovidiu Artene asistenti, Catalin Popa VAR. in ordine alfabetica, acestia sunt arbitrii .

Istvan Kovacs da lovitura anului in arbitrajul romanesc: UEFA a facut marele anunt

Centralul din Carei a fost rasplatit de forul european.

Istvan Kovacs, arbitru la EURO 2024

UEFA a anuntat lista celor 18 arbitri de centru care vor oficia la Campionatul European din vara acestui an.

Dupa ce l-a distrus pe Istvan Kovacs, Xavi isi pune cenusa-n cap. Noi declaratii ale antrenorului Barcelonei

Arbitrul roman a fost tinta spaniolilor dupa meciul cu PSG.

Rasturnare de situatie: Istvan Kovacs, trimis la Poli Iasi - Voluntari, in loc de FCSB - Rapid

Centralul nu a condus vreun meci al liderului in acest sezon.

Istvan Kovacs, rasplata unei prestatii stelare: poate bifa o premiera fabuloasa pentru Romania

Centralul din Carei a avut o prestatie curajoasa in Barcelona PSG 1-4) si, in ciuda strigatelor catalanilor, a luat numai decizii corecte. Daca ne uitam la parcursul sau international, el are perspective excelente in viitorul apropiat.

Calare pe fluier, acoperit de regulament

Fraze care contin fotbal, Romania, Liga Campionilor inca sunt rostite pe la marile televiziuni europene. Partida Barcelona - PSG retur, scor 1-4) a fost decisa de un arbitru, asa sustin spaniolii si nu numai. intamplator, arbitrul este roman: Istvan Kovacs. Asa apar frazele pomenite mai sus.

Istvan Kovacs, evaluat de marile publicatii ale lumii: notele sale dupa Barcelona PSG

Centralul de 39 de ani a condus o partida ultramediatizata.

Istvan Kovacs delegat la derby-ul etapei a 5-a din playoff

La o zi dupa ce a fost aspru criticat pentru prestatia din partida Barcelona - PSG, sfert de finala in Liga Campionilor, arbitrul Istvan Kovacs a fost delegat sa conduca meciul etapei a 5-a in playoff-ul din Liga 1.

Istvan Kovacs, aparat de marele Thierry Henry la televizor: verdict clar despre arbitrajul romanului VIDEO

Avem inca o confirmare: catalanii il acuza degeaba pe centralul din Carei.

Istvan Kovacs, veste uriasa dupa explozivul meci Barcelona PSG: ce a aflat la cateva ore dupa fluierul de final

Arbitrul nostru international va avea o alta misiune grea.

Araujo l-a jignit grav pe Istvan Kovacs: explicatia gestului fundasului din Uruguay dupa eliminare VIDEO

Jurnalistii de la Daily Mail vin cu o interpretare revoltatoate dupa Barcelona PSG.

Xavi il face praf pe Istvan Kovacs: A fost un dezastru

Antrenorul Barcelonei si-a varsat nervii dupa eliminarea din Liga Campionilor pe arbitrul roman Istvan Kovacs, considerat responsabil pentru esecul formatiei catalane in returul cu PSG 1-4).

Istvan Kovacs, calcat in picioare de catalani dupa Barcelona PSG: cat de indreptatite sunt criticile

Centralul din Carei a condus o partida grea din sferturile Ligii Campionilor.

Istvan Kovacs, principalul inamic al Barcelonei dupa eliminarea din Champions League: A ucis meciul cu PSG

Istvan Kovacs s-a aflat in centrul atentiei la meciul dintre Barcelona si PSG, iar arbitrul roman a fost criticat de catalani pentru deciziile luate impotriva echipei lui Xavi Hernandez, care a fost eliminata din Champions League 1-4 si 4-6 la general).

Greu de digerat pentru orice om. Istvan Kovacs, injurat ca la usa cortului de Xavi si desfiintat de presa catalana

Istvan Kovacs, desfiintat de Xavi pentru cartonasele rosii din Barcelona vs PSG: A fost un dezastru. A ucis meciul

Barcelona a fost invinsa de PSG, scor 4-1, si s-a vazut eliminata din sferturile UEFA Champions League, iar antrenorul catalanilor, Xavi Hernandez, a condamnat prestatia arbitrului roman Istvan Kovacs. Istvan Kovacs, trei cartonase rosii pentru Barcelona in duelul cu PSG .

UEFA Champions League: Istvan Kovacs va arbitra returul dintre Barcelona si PSG

O brigada din Romania, cu Istvan Kovacs la centru, va conduce meciul retur din sferturile de finala ale UEFA Champions League dintre Barcelona si PSG. Partida se va juca marti, 16 aprilie, de la ora 22:00, la Barcelona. Kovacs va fi ajutat de asistentii Vasile Marinescu si Ovidiu Artene si de al patrulea oficial Horatiu .

Istvan Kovacs va arbitra un meci de gala din sferturile Champions League

UEFA a anuntat ca Istvan Kovacs va arbitra partida dintre Barcelona si PSG, care va avea loc marti, de la ora 22:00, in mansa retur a sferturilor Champions League.

Istvan Kovacs arbitreaza meciul CS Universitatea Craiova - Rapid, de sambata

Arbitrul Istvan Kovacs va conduce la centru meciul CS Universitatea Craiova - Rapid, care va avea loc, sambata, de la ora 21. 00, in etapa a doua din play-off-ul Superligii.

actualitate, 12:45