14:46

Asa am trait Academica Clinceni - UTA Arad

Lanterna rosie Academica Clinceni a cautat fara succes prima victorie a sezonului in meciul cu UTA Arad din etapa a 13-a in CASA Liga 1. Partida a fost live text in aceasta pagina, luni, de la ora 17:30. continuă pe Online Sport

VIDEO Liga 1: Academica Clinceni vs UTA Arad 0-3 Dobre, portarul gazdelor, a comis o gafa incredibila

UTA Arad s-a impus fara probleme, luni, pe terenul echipei Academica Clinceni, scor 3-0, in etapa a XIII-a a Ligii I. in minutul 38, portarul gazdelor, Dobre, a facut o gafa incredibila.

Ionut Chirila isi desfiinteaza portarul gafeur: E timpul sa ia o pauza

Stefan Dobre, portarul titularizat de Ionut Chirila in meciul dintre Academica Clinceni si UTA Arad, a gafat la toate cele trei goluri marcate de Batrana Doamna in prima repriza a partidei din Stefan cel Mare.

UTA castiga la scor de forfait cu Academica Clinceni

Echipa aradeana s-a impus, cu 3-0, in fata lanternei rosii Academica Clinceni, intr-un meci disputat, luni, in cadrul etapei a 13-a din CASA Liga 1.

actualitate, 14:46