01:05

LIVE Franta - Elvetia 3-2. Ultimul meci pe Arena Nationala la EURO 2020. Penalty ratat de Elvetia, dubla Benzema in trei minute

Urmariti live text in aceasta pagina meciul Franta - Elvetia din optimile de finala la EURO 2020. Partida se disputa la Bucuresti. continuă pe Online Sport

Euro 2020: Ultimul meci de pe Arena Nationala. Ghid pentru accesul pe stadion Programul si traseele speciale ale autobuzelor si al metroului Restrictii de circulatie

Luni, pe Arena Nationala va avea loc, de la ora 22. 00, ultimul meci din cadrul Euro 2020 gazduit la Bucuresti. La partida Franta - Elvetia din optimi spectatorii vor putea intra pe stadion incepand cu ora 19. 00 pe baza tichetelor de acces, respectiv a bratarilor care confirma respectarea regulilor impuse in contextul pandemiei. Sarbatoare pe Arena Nationala: Franta, campioana mondiala, duel cu Elvetia Programul zilei la Euro 2020).

Bilete repuse in vanzare la Franta - Elvetia: Cat costa sa vezi ultimul meci Euro 2020, la Bucuresti

Magazinul virtual UEFA arata, astazi, ca mai sunt tichete disponibile la partida de luni de pe Arena Nationala ora 22.

LIVE Italia - Austria 0-0. Gol anulat Austriei pentru un offside. Italia nu joaca nimic

Wembley Arena gazduieste a doua optime de finala de la EURO 2020, meciul Italia - Austria. Partida e live text in aceasta pagina, sambata, de la ora 22:00.

LIVE Belgia - Portugalia 1-0. Super executie din partea lui Hazard. Thorgan Hazard!

Duminica seara de la ora 22:00 transmitem live text in aceasta pagina duelul Belgia - Portugalia din optimile de finala al EURO 2020. Meciul se disputa la Sevilla.

Franta Elvetia, ultimul meci gazduit de Arena Nationala la EURO 2020

Campioana mondiala Franta vine pe Arena Nationala pentru optimea de finala cu Elvetia in al patrulea si ultimul meci gazduit de Bucuresti la acest turneu final european.

Euro 2020: Program prelungit cu doua ore luni, in ziua meciului Franta - Elvetia

Trenurile de metrou vor circula pe toate magistralele dupa un program prelungit cu doua ore, luni, cand pe Arena Nationala va avea loc meciul din optimi Franta - Elvetia, ultimul gazduit de Bucuresti la Euro 2020.

Presedintele UEFA vine la Bucuresti pentru Franta Elvetia

Aleksandr Ceferin, presedintele UEFA, va asista luni seara pe Arena Nationala din Bucuresti la meciul Franta Elvetia din optimile de finala ale EURO 2020.

EURO 2020. Meciul campioanei mondiale Franta cu Elvetia a inceput pe Arena Nationala. La pauza, 0-1. VIDEO

Meciul campioanei mondiale Franta cu Elvetia a inceput pe Arena Nationala. Este ultimul meci gazduit la Bucuresti in cadrul Euro-2020. Partida conteaza pentru optimile de finala.

Sarbatoare pe Arena Nationala: Franta, campioana mondiala, duel cu Elvetia (Programul zilei la Euro 2020)

Arena Nationala gazduieste ultimul meci din cadrul Euro 2020, cel mai mare stadion din tara primind nationalele Frantei si Elvetiei la Bucuresti. in cealalta optime a zilei de luni, Spania si Croatia se lupta la Copenhaga pentru a trece in sferturi.

Selectionerul Frantei, inainte de meciul de pe Arena Nationala: S-a simtit mai bine la Bucuresti decat la Budapesta

Arena Nationala isi va incheia mandatul de la Euro 2020 cu un meci de gala in care Franta campioana mondiala en-titre) se va duela in optimi cu Elvetia luni, ora 22:00). Didier Deschamps, selectionerul Cocosilor Galici, s-a declarat foarte multumit de sederea la Bucuresti, acesta marturisind ca delegatia franceza s-a simtit mai bine in Capitala decat la Budapesta.