10:00

Novak Djokovic, calificare facila in sferturi la Australian Open: Am jucat cel mai bun meci din acest an

Jucatorul sarb Novak Djokovic s-a calificat pentru a 13-a oara in cariera in sferturile de finala de la Australian Open, dupa ce l-a invins in trei seturi pe australianul Alex De Minaur. continuă pe Online Sport

VIDEO Novak Djokovic, fara emotii in sferturi la Australian Open - Victorie clara cu favoritul gazdelor

Novak Djokovic nu i-a dat nicio speranta lui Alex De Minaur, marele favorit la castigarea Australian Open trecand lejer de reprezentantul gazdelor, scor 6-2, 6-1, 6-2. Sarbul s-a calificat in sferturile turneului major de la Melbourne, competitie pe care a castigat-o de 9 ori in cariera.

actualitate, 10:00