23:30

La ce ora incepe Romania Noua Zeelanda, ultimul meci din fazele grupelor de la Jocurile Olimpice 2020

Playtech Playtech,

Romania Noua Zeelanda, ultimul meci din fazele grupelor de la Jocurile Olimpice 2020, este decisiv pentru calificarea in sferturile de finala. Elevii antrenati de Mirel Radoi au neaparat nevoie de victorie pentru a atinge faza eliminatorie a turneului olimpic de fotbal. Tricolorii au invins Honduras, 1-0, dar au pierdut categoric in fata Coreei de . continuă pe Playtech

Cine transmite la TV meciul Romania Noua Zeelanda, de la Jocurile Olimpice din Tokyo

Cine transmite la TV meciul Romania Noua Zeelanda, de la Jocurile Olimpice din Tokyo. Nationala U23 se afla inaintea ultimului meci din grupele turneului de fotbal de la Olimpiada 2020. Pentru calificarea in sferturile de finala, tricolorii au neaparata nevoie de victorie. Partida va putea fi urmarita miercuri, de la ora 11. 30, pe TVR, .

Romania Noua Zeelanda, sub semnul intrebarii la JO 2020? Ce alerta de ultima ora a fost emisa in Japonia

Romania Noua Zeelanda, sub semnul intrebarii la JO 2020? Miercuri, de la ora 11. 30, tricolorii disputa ultima partida din cadrul grupei B a turneului olimpic. Va fi un meci decisiv, doar victoria putand aduce echipei lui Mirel Radoi calificarea in sferturile de finala. insa, la ora actuala, exista o problema majora ce planeaza asupra .

Business report Cat mai costa sa faci o nunta in Romania. Noua firma de salubritate din S1, legaturi cu Piedone. Cercul ignorantei. Povestea lui Sir Thomas Johnstone Lipton. Recoltele lumii, amenintate de seceta, inundatii si inghet

Noua firma de salubritate din sectorul 1, legaturi cu Piedone. Din ce postura a luat primarul bani de la Brai-Cata * Povestea omului care a reusit sa transforme un simplu magazin alimentar intr-un lant de mii de magazine, cunoscut astazi in toata lumea * Cat mai costa sa faci o nunta in Romania. Alin Caraman: Noi am estimat la 8. 000 de euro * Cercul ignorantei: cum ii condamna statul roman la saracie pe cei deja exclusi de societate * Scandalul Romprest. Daniel Ciungu PNL), replica dura pentru Clotilde Armand * Deschiderea minelor de aur de la Rovina, din ce in ce mai aproape * Recoltele lumii, amenintate de seceta, inundatii si inghet. Cum vor fi afectate preturile alimentelor * Chirie in Constanta. Cu o cautare pe net a inceput cosmarul * Cei care lucreaza la mai multi angajatori si intra in concediu medical doar la unul dintre ei vor risca amendarea.

JOCURILE OLIMPICE Mic cosmar fotbalistic: Coreea de Sud - Romania 4-0

Coreea de Sud a invins Romania cu scorul de 4-0. Teoretic sansele de calificare in sferturi raman in picioare, dar avand in vedere prestatia din acest meci pare destul de greu de crezut ca tricolorii olimpici pot invinge pe cineva, aici intra si Noua Zeelanda, ultimul adversar din grupa.

JO, baschet 3x3: Romania, infrangere in ultimul meci, 12-22, cu Franta

Nationala feminina de baschet 3x3 a Romaniei, participanta in premiera la Jocurile Olimpice de la Tokyo, a incheiat marti, cu un bilant de sase infrangeri si o victorie, ratand faza sferturilor de finala. Tricolorele au incheiat pe locul 7.

Plaja din Romania care concureaza cu cele din Grecia. Toti romanii trebui sa afle despre aceasta destinatie de vis

Atunci cand ne gandim sa mergem in concediu la mare este firesc sa ne punem o intrebare. Care sunt cele mai bune plaje din Romania? Daca nu stiati, exista o plaja care poate concura cu cele mai importante plaje, de exemplu din Grecia. Plaja Tuzla este plaja modesta care devine din ce in ce mai .