18:15

Otelul Scor

VIDEO Otelul Galati, victorie la limita cu Hermannstadt in play-out-ul din SuperLiga

Francois Yabre in minutul 3) a marcat unicul gol al partidei dintre Otelul Galati si FC Hermannstadt scor 1-0), contand pentru etapa cu numarul sapte din play-out-ul SuperLigii Romaniei la fotbal.

VIDEO SuperLiga: Otelul Galati, din nou lider in play-out Victorie importanta in fata Universitatii Cluj

Finalista Cupei Romaniei a reusit o victorie extrem de importanta in lupta pentru castigarea play-out-ului, scor 1-0 cu Universitatea Cluj, intr-un meci din etapa a cincea.

Cupa Romaniei - Otelul Galati si Corvinul Hunedoara vor disputa finala

Echipa Otelul Galati a invins joi, pe teren propriu, scor 2-1, formatia Universitatea Cluj, in semifinalele Cupei Romaniei. Galatenii s-au calificat pentru a doua oara in istorie in finala competitiei.

Un autogol al lui Alexandru Chipciu a calificat Otelul Galati in finala Cupei Romaniei

Otelul Galati s-a calificat in finala Cupei Romaniei dupa ce Alexandru Chipciu, de la echipa de fotbal U Cluj a dat autogol.

Otelul Galati, in finala Cupei Romaniei, dupa meciul cu Universitatea Cluj, scor 2-1

Otelul Galati s-a calificat in finala Cupei Romaniei, dupa meciul cu Universitatea Cluj, scor 2-1, pe teren propriu. Otelul Galati s-a calificat in finala Cupei Romaniei Otelul Galati au deschis scorul prin Cisse, care a inscris cu o lovitura de cap din sapte metri din centrarea lui Bodisteanu.

VIDEO Adversara Corvinului Hunedoara in finala Cupei Romaniei Calificare in ultimul minut

Otelul Galati este cea de-a doua finalista a Cupei Romaniei, dupa victoria obtinuta pe final in fata celor de la Universitatea Cluj, scor 2-1.

VIDEO SuperLiga: Otelul smulge dramatic un punct la Voluntari

FC Voluntari si Otelul Galati au incheiat la egalitate duelul din etapa a patra a play-out-ului SuperLigii Romaniei, scor 1-1.

VIDEO SuperLiga: Dinamo pierde dramatic in deplasare la Otelul

Otelul Galati s-a impus la limita in ultimul meci al etapei cu numarul 3 din play-out-ul SuperLigii Romaniei, contra lui Dinamo, scor 1-0.

VIDEO Cupa Romaniei: Universitatea Craiova, eliminata in sferturi dupa prelungiri Tabloul semifinalelor

Otelul Galati este ultima echipa calificata in semifinalele Cupei Romaniei. Formatia lui Dorinel Munteanu a invins Universitatea Craiova, scor 1-0, dupa reprizele de prelungiri.

VIDEO SuperLiga: Otelul Galati, victorie la Craiova - Gol spectaculos inscris de Cisse

Otelul Galati a obtinut sambata o victorie importanta in etapa a doua din play-out-ul SuperLigii, scor 2-1, pe terenul echipei U Craiova 1948.

VIDEO SuperLiga: Otelul Galati, inceput cu dreptul in play-out

Otelul Galati a obtinut un succes in primul meci din play-out-ul SuperLigii Romaniei, disputat impotriva celor de la Poli Iasi, scor 1-0.

VIDEO SuperLiga: Remiza intre Otelul si Poli Iasi in ultimul meci al sezonului regular

In ultima partida a etapei cu numarul XXX a SuperLigii, Otelul Galati si Poli Iasi au terminat la egalitate, scor 1-1.

VIDEO SuperLiga: Hermannstadt, succes in fata Otelului - Se incinge lupta la play-off

Hermannstadt a obtinut un succes important in lupta pentru un loc in play-off, reusind sa se impuna in duelul cu Otelul Galati, scor 4-1, in etapa cu numarul 29 din SuperLiga Romaniei.

CFR Cluj scapa printre degete victoria la Galati

Echipele Otelul Galati si CFR Cluj au terminat la egalitate, scor 2-2, intr-un meci din etapa a 28-a. Asa am trait Otelul - CFR Cluj .

Becali exulta: Otelul CFR Cluj, rezultatul apropie si mai mult FCSB de primul titlu dupa 9 ani

La Galati s-a jucat un meci cu final dramatic si cu rasturnari de scor.

Otelul smulge un punct pe terenul campioanei

Echipele Farul Constanta si Otelul Galati au remizat scor 1-1, sambata, intr-un meci din etapa a 27-a in Liga 1. Cum arata clasamentul actualizat dupa meciul de la Ovidiu .

Farul, remiza la Galati in etapa cu numarul 27 din SuperLiga Romaniei

Farul si Otelul Galati au terminat la egalitate, scor 1-1, partida din cadrul etapei cu numarul 27 din SuperLiga Romaniei.

VIDEO SuperLiga: Remiza intre Farul si Otelul Galati Gol de generic marcat la Constanta

Farul Constanta si Otelul au terminat sambata la egalitate, scor 1-1, partida din etapa cu numarul XXVII a SuperLigii. Campioana e aproape sigura de locul in play-off, in timp ce galatenii sunt tot mai departe.

Dinamo FC Botosani 3-1. Cainii scapa de ultimul loc

Echipa Dinamo Bucuresti a predat lanterna rosie in Liga 1 dupa victoria obtinuta pe teren propriu cu Otelul Galati, scor 3-1 2-1). Asa am trait Dinamo - Otelul. Un meci cu casa inchisa! .

VIDEO SuperLiga: A doua victorie consecutiva pentru Dinamo

Dinamo Bucuresti a obtinut a doua victorie consecutiva in SuperLiga Romaniei, dupa ce s-a impus categoric in disputa cu Otelul Galati, scor 3-1, in etapa cu numarul 26.

actualitate, 18:15