13:45

Penalty Controversat

Dezastru la Dinamo: Penalty ratat si gol controversat. Cum se prabuseste Dinamo in fata FC Botosani si se indreapta spre Liga a 2-a

Scandal in Champions League: Penaltiul care o tine in viata pe PSG - A fost sau n-a fost?

PSG a fost aproape de o infrangere in fata lui Newcastle, dar echipa antrenata de Luis Enrique a primit un penalty controversat in prelungirile meciului de pe Parc des Princes si meciul din Grupa F de Champions League s-a terminat la egalitate, scor 1-1.

Ce a spus Stere Halep despre penalty-ul controversat de la Farul FCSB. L-a uimit si pe el

Stere Halep a fost printre spectatorii sspeciali ai meciului Farul FCSB, scor 0-1, intr-o perioada in care fiica sa se afla in mijlocul unui scandal de dopaj. La plecarea de la stadion, acesta a spus cateva cuvinte despre penalty-ul primit de ros-albastrii. Cum a comentat Stere Halep faza penalty-ului Stere Halep este un apropiat .

MM Stoica, razboi cu fanii dupa Farul FCSB: Am dus-o mai bine la puscarie decat ai dus-o tu acasa

Au fost momente de tensiune la Ovidiu, dupa Farul FCSB, 0-1. Constanenii au luat foc din cauza penalty-ului controversat care a decis soarta partidei. La finalul partidei, MM Stoica s-a intrecut in jugniri cu un suporterii marinarilor. Jigniri intre MM Stoica si suporteri FCSB si-a luat revansa dupa ce sezonul trecut a pierdut titlul .

Gica Hagi a fost un car de nervi la finalul meciului Farul FCSB: Mai exista respect?

Meciul Farul FCSB a fost decis de un penalty controversat acordat de arbitrul Sebastian Coltescu. Giica Hagi a fost extrem de furios pentru lovitura de pedeapsa acordata ros-albastrilor si l-a criticat dur pe central. Sunt depasit de situatie, a atacat antrenorul constantenilor. Gica Hagi a rabufnit dupa Farul FCSB FCSB a castigat cu .

Cum a comentat Sut faza controversata care a decis meciul Farul FCSB. Gica Hagi a protestat vehement

FCSB si-a luat revansa dupa ce sezonul trecut a pierdut titlul in favoarea Farului. Ros-albastrii au invins, scor 1-0, dintr-un penalty controversat, care l-a scandalizat pe Gica Hagi. Dupa meci, Adrian Sut, cel care a obtinut lovitura de pedeapsa, a explicat cea mai controversata faza a partidei. Adrian Sut, despre penalty-ul controversat Farul FCSB .

VIDEO SuperLiga: FCSB se impune la Ovidiu dintr-un penalty controversat

FCSB a castigat derby-ul etapei a 9-a din SuperLiga Romaniei si s-a impus la limita in fata campioanei en-titre Farul Constanta, la Farul unui meci decis de un gol inscris din penalty.

Farul FCSB, 0-1. Darius Olaru a marcat dintr-un penalty controversat

Farul si FCSB se intalnesc in etapa a 9-a a Super Ligii pentru prima data dupa ce echipa lui Gigi Becali a pierdut titlul sezonul trecut in favoarea trupei lui Gica Hagi. Patronul ros-albastrilor a spus ca este sigur de victoria formatiei sale, mai ales ca marinarii l-au pierdut pe Denis Alibec. Meciul este live .

West Ham FCSB, penalty controversat: Ce spun specialistii despre faza care a schimbat soarta meciului

Pe London Stadium, timp de 64 de minute, romanii au fost la putere. Apoi, totul s-a naruit cu un fluier al arbitrului.

Istvan Kovacs, aparat de seful arbitrilor dupa ce a dat un penalty controversat in derbyul Baniei

Desi mai multi fosti arbitri si oameni de fotbal au spus ca a gresit, Istvan Kovacs este aparat de presedintele CCA, Kyros Vassaras, care a precizat ca sistemul VAR a fost aplicat corespuzator in faza in care brigada de arbitri a acordat penalti in prelungirile primei reprize pentru CS Universitatea Craiova.

CS Universitatea a castigat derby-ul Olteniei cu FCU Craiova. Penalty controversat si intreruperi din cauza tortelor aruncate de suporteri

Echipa CS Universitatea Craiova a invins-o duminica seara, scor 2-1, pe FCU 1948 Craiova, intr-un meci din etapa a patra a Superligii. Toate golurile au fost inscrise din penalti, iar partida a fost oprita timp de zece minute, din cauza obiectelor aruncate din tribuna de suporteri.

Liga 1: FCSB vs UTA Arad 2-1 Tanase a transformat un penalty controversat si unul acordat eronat

FCSB a avut parte de un meci foarte dificil impotriva celor de la UTA Arad, echipa pregatita de Toni Petrea impunandu-se cu 2-1 in etapa a 18-a din Liga 1. Florin Tanase a inscris golul decisiv dintr-un penalty acordat eronat de arbitrul Marian Barbu.

Champions League: CFR Cluj vs Young Boys - Unde poate fi vazut meciul din Gruia Arbitru controversat pentru Marius Sumudica

Drumul catre play-off-ul din Champions League trece pentru CFR Cluj prin statia Young Boys, campioana Romaniei duelandu-se cu gruparea elvetiana in turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Centralul partidei din Gruia va fi Danny Makkelie Olanda), cel care a dat Angliei un penalty controversat in semifinala de la Euro 2020 contra Danemarcei.

Anglia face un gest incredibil la Euro 2020. Ce au decis jucatorii nationalei inaintea finalei cu Italia

Anglia s-a calificat in finala Euro 2020. Dupa 55 de ani, tara care a inventat fotbalul ajunge in ultimul act al unei competitii majore, dupa Mondialul castigat in 1966. Echipa lui Gareth Southgate a invins, in semifinala, Danemarca, scor 2-1. Victoria a venit in urma unui penalty controversat. Dar internationali The Three Lions fac un .

UEFA a deschis o investigatie dupa penalty-ul controversat din partida Anglia -Danemarca

Forul fotbalistic englez risca o penalizare din partea UEFA dupa ce la semifinala cu Danemarca un fan a folosit un indicator laser, tintind cu fasciculul de lumina fata portarului Schmeichel la penalty-ul decisiv.

Culmea ironiei: Cu ce se ocupa arbitrul olandez care a furat Danemarca la Euro 2020

In aceste zile, Danny Desmond Makkelie 38 de ani), e cel mai mediatizat arbitru din lume, dupa penalty-ul controversat pe care l-a acordat pentru Anglia, in minutul 102 al meciului cu Danemarca.

Anglia tremura inaintea finalei Euro 2020: UEFA ancheteaza un incident care a precedat penalty-ul controversat

Dupa cele doua semifinale de la mijlocul saptamanii, Wembley va gazdui, duminica ora 22. 00, Pro TV), ultimul act al Campionatului European, Anglia - Italia. Gazdele fierb insa dupa un anunt al forului continental.

Ironiile fanilor pe net dupa penaltiul care a dus Anglia in finala Euro 2020 - Cele mai interesante meme-uri

Un penalty cel putin controversat a ajutat Anglia sa obtina calificarea in finala Euro 2020. Momentul in care Sterling a plonjat in careul danezilor a fost intens mediatizat pe net, iar un adevarat val de ironii a aparut dupa ce arbitrul Danny Makkelie a dictat lovitura de la 11 metri chiar si dupa consultarea sistemului VAR.

Its diving home - Penaltiul care duce Anglia in finala Euro 2020, criticat de toata lumea Ce a spus jucatorul care l-a obtinut

Penaltiul care a calificat Anglia in finala Euro 2020 2-1 vs Danemarca, dupa prelungiri) a fost aspru criticat pe retelele de socializare si in tot mediul online, insa Raheem Sterling, cel care l-a obtinut, sustine ca a fost un fault clar.

Digisport: Verdictul lui Jose Mourinho dupa faza de la EURO 2020 care a scandalizat lumea fotbalului + imaginile cu momentul controversat

Anglia s-a calificat in finala EURO 2020, dupa ce a trecut cu 2-1, in prelungiri, de Danemarca. Golul victoriei a fost inscris de Harry Kane, dupa un penalty controversat acordat de arbitrul olandez Danny Makkelie. Atacantul a ratat lovitura de pedeapsa, dar a fost pe faza si a inscris dupa ce Schmeichel a reusit sa pareze.

actualitate, 13:45